CENA: 179,99
149
90
Oszczędzasz 30,09
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
Blue Byte
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
3307215899069
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat
:

Anno 2205 PL + DLC PC AUTOMAT Klucze do gier, PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
DRM: Uplay

WERSJA CYFROWA

Kupując produkty cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu.

Szczegółowe informacje dotyczące użycia każdego kodu aktywacyjnego są wysyłane po zakupie w wiadomości e-mail a także są dostępne w sekcji Moje konto / Moje produkty DIGITAL.

Anno 2205™ – ulubiona gra wszystkich twórców miast wyrusza w kosmos 

W grze Anno 2205 ludzkość dokona kolejnego kroku w stronę przyszłości i lepszego świata. Podbijasz Ziemię, ustanawiasz bogate, tętniące życiem miasta i kompleksy przemysłowe. Aby jednak zabezpieczyć przyszłość ludzkości muszisz wyruszyć w kosmos.Naukowe odkrycia związane z fuzją atomową rewolucjonizują wszystkie aspekty życia i społeczeństwa. Niezbędny izotom – hel-3 jest dostępny w dużych ilościach na Księżycu. Wyrusz na jego podbój i zabezpiecz niezbędne złoża. 

Anno łączy w sobie cechy strategii oraz tworzenia i zarządzania społecznością. Nie tylko na Ziemii, ale również w kosmosie! 

ZNANA SERIA SIĘGA GWIAZD Anno 2205 to szósta w serii znanych gier strategiczno-ekonomicznych. Nowa część rozszerza pole działań gracza o kosmos. Kolonizuj ziemskie kontyntnty, ustanawiaj bazy na Księżycu, wykorzysuj naturalne zasoby aby tworzyć nowe metropolie. 

NIEOGRANICZONE TWORZENIE MIAST Godziny rozgrywki pozwolą stworzyć monumentalne miasta, w których znajdą się tysiące budynków. Gracz kontroluje rozwijającą się korporację w wielu miejscach Ziemii i na Księżycu. Rozgrywka została wzbogacona o tryb sesyjny, który pozwala grać na wielu wyspach, równocześnie łącząc różne regiony. Anno 2205 to największa gra z serii, którą można cieszyć się w nieskończoność tworząc miasta na wyspach pięć razy większych niż w poprzednich częściach. 

BOGATA GRAFIKA OŻYWIA MIASTA Nowy silnik gry pozwala poczuć skalę nowych miast i daje wgląd w najmniejsze detale. Miasto ożywa dzięki latającym samochodom, milionom mieszkańców, fabryk i przyrody. Wszystko jest animowane, wszyskto zależne od działań graczy.

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Zobacz także

Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Anno 2205 PL + DLC PC AUTOMAT" (Klucze do gier).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.