CENA: 53,99
52
99
Oszczędzasz 1,00
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
Paradox Interactive
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
MV0003266
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat
:
:

Crusader Kings II: Horse Lords (PC) klucz Steam Klucze do gier

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
DRM: Klucz Steam

WERSJA CYFROWA

Kupując produkty cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu.

Szczegółowe informacje dotyczące użycia każdego kodu aktywacyjnego są wysyłane po zakupie w wiadomości e-mail a także są dostępne w sekcji Moje konto / Moje produkty DIGITAL.

Crusader Kings II: Horse Lords to dziewiąty dodatek do bestsellerowej gry strategicznej z elementami RPG Crusader Kings II, i oferuje rozszerzenie rozgrywki  opierające się na dynamicznych i barwnych kulturach koczowniczych stepów Eurazji.

 

Wprowadzając nowe systemy oraz mechaniki rozgrywki takie jak nowa forma rządów oraz możliwość posiadania zhołdowanych państw, ten dodatek zapewni ci także możliwość osiodłania twojego wierzchowca i stworzenia swojego imperium z końskiego grzbietu.

 

Rozwijanie i kontrolowanie handlu na starożytnym Jedwabnym Szlaku w celu sfinansowania twoich podbojów jest niezłym pomysłem – ale uważaj, inni także będą dążyli do uzyskania kontroli nad tymi dochodowymi trasami, a wrodzy najeźdźcy mogą dążyć do zniszczenia twoich placówek handlowych jeśli nie zabezpieczysz ich w należyty sposób.

 

Czy zdołasz zbudować Pax Mongolica i zdominować Eurazję, łącząc Wschód z Zachodem pod twoimi rządami i wprowadzając te tereny w nowy wiek dobrobytu? Czy będziesz straszliwym ostrzem, które skruszy to co zbudowali inni, niszcząc wszystko na twojej drodze?

 

Nadszedł czas, by spisać historię po swojemu i zostać Wielkim Chanem!

 

Główne cechy:

  • Nowe kultury Azji Środkowej: Kotlina Kaszgarska, oraz ogromne części Mongolii dodane do mapy.
  • Koczownicza władza dostępna dla kultur stepowych. Te funkcjonują w zupełnie inny sposób niż społeczeństwa osiadłe – zarządzasz populacjami zamiast ziemiami, zaś armie powstają w oparciu o wielkość populacji. Ponadto, władza rządzącego musi być zrównoważona względem interesów różnych klanów w krainie (klany nie są zwykłymi wasalami, ale raczej odrębnymi rodami i frakcjami w grupie koczowników).
  • Ponad 100 nowych wydarzeń dodaje nowego zabarwienia i połysku do Stepów i obszaru Azji Środkowej.
  • Niekoczujący władcy będą dysponować specjalnymi możliwościami w walce z koczownikami, takimi jak budowanie fortów na dzikich terenach wrogów.
  • Jedwabny Szlak, z odpowiednimi mechanizmami dynamicznego handlu oraz konfliktami.
  • Nowi koczowniczy najemnicy. Odeślij swoich niesfornych synów lub braci jako najemników.
  • Bezpaństwowi najeżdżający poszukiwacze przygód mogą pojawić się i nękać region przez pewien czas lub spróbować podbić tereny i się osiedlić.
  • Nowa opcja dyplomatyczna: Państwa Zhołdowane.

 

 

 

 

©2015 Paradox Interactive™. Trademarks belong to their respective owners. All rights reserved.

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Wymagania:

Wymaga podstawowej wersji gry Crusader Kings II na platformę Steam do działania.

System operacyjny: Windows XP/Vista/7, Procesor: Intel® Pentium® IV 2.4 GHz lub AMD 3500+, Pamięć: 2 GB RAM, Dysk twardy: 2 GB, Karta graficzna: NVIDIA® GeForce 8800 lub ATI Radeon® X1900, 512 MB VRAM, Rozdzielczość ekranu: 1024x768, Karta dźwiękowa: kompatybilna z Direct X, DirectX: wersja 9, Wspierane kontrolery: mysz z 3 przyciskami, klawiatura i głośniki, Internet: połączenie z Internetem wymagane do aktywacji i gry wieloosobowej

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
POPy z serii Fortnite
Zobacz wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Crusader Kings II: Horse Lords (PC) klucz Steam" (Klucze do gier).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.