CENA: 68,90
65
99
Oszczędzasz 2,91
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
MVE
Wersja językowa:
Polska
Kod:
MV0012879
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Warcraft III : Frozen Throne (PC) PL DIGITAL Klucze do gier

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (1)
DRM: Klucz aktywacyjny Battle.net

WERSJA CYFROWA

Kupując produkty cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu.

Szczegółowe informacje dotyczące użycia każdego kodu aktywacyjnego są wysyłane po zakupie w wiadomości e-mail a także są dostępne w sekcji Moje konto / Moje produkty DIGITAL.

Płonący Legion został przegnany z pól bitewnych Azeroth, lecz pokój to nadal odległe marzenie. Ognie konfliktu, który rozpoczął się w Warcraft III: Reign of Chaos, zapłonęły ze zdwojoną siłą. Podejmij się nowych misji, odkryj nowe jednostki i sięgnij po ostateczne zwycięstwo.

 

  • Pokieruj nowymi, legendarnymi bohaterami. 

Sprawdź możliwości wroga, korzystając z mocy Władcy Podziemi nieumarłych, Maga Krwi Przymierza, Strażniczki nocnych elfów i Łowcy Cieni Hordy. Czeka na ciebie również pięciu nowych bohaterów-najemników.

  • Siej zniszczenie nowymi narzędziami wojny

Przywołaj śmiertelnie groźnych jeźdźców nietoperzy, przebiegłych łamaczy zaklęć, mocarne górskie olbrzymy i zbuduj okręty morskie. Opracuj nowe, zabójcze strategie wojny i zniszczenia.

  • Poznaj kontynuację epickiej historii

Rozegraj cztery nowe kampanie dla pojedynczego gracza i zobacz zwieńczenie historii rozpoczętej w Warcraft III: Reign of Chaos: poznaj losy Arthasa i Illidana oraz bądź świadkiem początku panowania Króla Licza.

Wymagania:

Pamięć RAM 128 MB, System Windows XP lub nowszy, Procesor 400 MHz Pentium II lub nowszy, 1,3 GB wolnego miejsca na twardym dysku

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Zobacz wszystkie figurki z serii!
Wyprzedaż
figurek Funko POP!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
haver
Z nami od: 2008/11/30

haver

0 0

Coś nie tak, nie działa ! złożyłem zamówienie, zapłaciłem. Z konta ściągnęło mi pieniądze za grę . Dostałem status zamówienia - zapłacono i klucze do gry. Ale gry i tak nie da się pobrać... :-(