69
90
Wysyłka od 11,90 ZŁ
Zamówienie specjalne
Ten towar dostępny jest wyłącznie na specjalne zamówienie. Realizacja zamówienia zwykle trwa powyżej 14 dni od momentu złożenia zamówienia. W razie wątpliwości/pytań prosimy o kontakt.
Wydawca:
Inne
Kod:
9788395217609

Wielka Księga Gier Gadżety

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
„Wielka Księga Gier” powstała na bazie „Cyfrowych Marzeń” z 2010 roku, ale to nie są już „Cyfrowe Marzenia”. Objętość wzrosła prawie o 100%, poprawione zostały wszystkie znalezione błędy i nieścisłości, a wśród ponad 800 zamieszczonych fotografii znajdują się prawdziwe perełki.

Są wśród nich niedostępne nigdzie w sieci, zrobione głównie przeze mnie lub przysłane mi przez samych twórców zdjęcia legend elektronicznej rozrywki, sprzętów do grania, sytuacje z targów, siedziby firm, wydania starych gier. Książka została na nowo przeskładana, zaktualizowana tak, że na ostatnich stronach wymieniane są takie tytuły jak Dying Light: Bad Blood czy Cyberpunk 2077.

WKG to opowieść o dziejach elektronicznej rozrywki.
Analizowanie głównych przełomów, znajdywanie nici łączącej kolejne wydarzenia. To nie jest 87 osobnych rozdziałów, lecz jedna spójna opowieść podzielona dla porządku dla części. Chciałem stworzyć książkę, której czytelnikami – choć to zabrzmi paradoksalnie – mogą zostać osoby lubiące czytać, ale również te, które preferują historie w formie obrazkowej lub w danej chwili nie mają czasu na wgłębianie się w treść. Stąd tak dużo zdjęć, które dodatkowo opatrzyłem soczystymi podpisami.

To dokładnie 12 lat pracy, z czego ostatnie cztery były tak intensywne jak nigdy wcześniej. „Wielka Księga Gier” to rzecz dla każdego gracza. Nie tylko tego patrzącego w przeszłość, lecz także dla tych, którzy chcą zrozumieć mechanizmy funkcjonowania współczesnej branży gier – pisze Piotr Mańkowski.

Zobacz także

Wiedźmińska trylogia
w edycji SteelBook
Abonamenty
Karty przedpłacone
W grze FIFA 19
rodzą się mistrzowie!
Zobacz wszystkie figurki z serii!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Wielka Księga Gier" (Gadżety).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.