199
90
Wysyłka od 12,90 ZŁ
Premiera 31/12/2021
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
BADLanD Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
8436566141727
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Distrust Collector's Edition Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
W wyniku katastrofy helikoptera grupa odkrywców utknęła w pobliżu arktycznej stacji badawczej. Ci, którzy przeżyją, będą musieli oprzeć się koszmarom mrozu i głodu. Kiedy próbują uciec przed niebezpieczeństwami długiej, ciemnej nocy polarnej i znaleźć drogę do schronienia opuszczonej stacji, wszystko, co robią, to zanurzanie się głębiej w koszmarny scenariusz.Kiedy zasypiają, przyciągają przerażającą siłę, która wysysa życie z ich ciał, ale im dłużej walczą z wyczerpaniem i nie śpią, tym mniejsze jest prawdopodobieństwo, że przeżyją. Poprowadź odkrywców przez losowo generowaną stację, pokonaj surowy klimat i walcz z niezgłębionym!

  • TAJEMNICZE ANOMALIE CZEKAJĄCE NA SKRZYDŁACH - Pojawiają się znikąd i natychmiast znikają. Mogą być szybsze od światła lub czołgać się powoli, aż znajdą się wystarczająco blisko, by zaatakować. Czym oni są? Czego oni chcą?
  • NIEOGRANICZONA NOC I EKSTREMALNY KLIMAT - Eksploruj i badaj opuszczoną stację, zbieraj i wytwarzaj narzędzia oraz otwieraj skrzynki z zaopatrzeniem, aby nie umrzeć z głodu i zimna.
  • GENEROWANIE PROCEDURY - Losowo generowana baza zmienia każdą nową rozgrywkę w wyjątkową przygodę
  • 15 OCALAŁYCH DO WYBORU - Każda postać ma unikalne umiejętności i zdolności, które pasują do każdej twojej strategii przetrwania Wchłaniająca narracja z mnóstwem zwrotów akcji i zadań do wykonania - co to za siła, która zamieszkuje stację? Czy to kosmita z kosmosu, czy mityczne, starożytne stworzenie z głębin wieków? A może jest to wynik nieudanego eksperymentu naukowego? Przetrwaj, aby poznać odpowiedź!
  • ZMIENIONE POSTRZEGANIE RZECZYWISTOŚCI - Gdy odkrywcy próbują spać tylko na tyle, by pozostać przy życiu, powoli oszaleli i ostatecznie osiągają punkt, w którym nie mogą już ufać swoim zmysłom i odróżniać rzeczywistości od halucynacji

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Graj bezprzewodowo
na swojej konsoli!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Distrust Collector's Edition" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.