CENA: 249,99
239
90
Oszczędzasz 10,09
Wysyłka od 9,99 ZŁ
Premiera 15/10/2019
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
CDprojekt RED
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
5902367642037
Klasyfikacja PEGI:
Seks Hazard Przemoc Wulgaryzmy Od 18 lat
:

Wiedźmin 3 Dziki Gon Edycja kompletna Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Wiedźmin 3: Dziki Gon to pełne przygody i akcji RPG rozgrywające się w otwartym świecie mrocznego fantasy. Gracze wcielają się w postać profesjonalnego łowcy potworów, Geralta z Rivii. Przed wiedźminem najtrudniejsze zlecenie w życiu — odnaleźć dziecko z prastarej przepowiedni, którego moc może doprowadzić do zagłady świata. W tym celu Geraltowi przyjdzie zmierzyć się nie tylko z potężnymi przeciwnikami, lecz również z konsekwencjami wyborów, które podejmować będzie na szlaku.W skład Edycji Kompletnej wchodzą: gra Wiedźmin 3: Dziki Gon — zdobywczyni ponad 800 nagród, w tym 250 dla Gry Roku — rozszerzenia fabularne Serca z Kamienia oraz Krew i Wino, a także cała dodatkowa zawartość wydana po premierze gry. Łącznie tytuł oferuje ponad 150 godzin przygód w wiedźmińskim świecie, po raz pierwszy w wersji na konsolę przenośną. Wersja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na konsolę Nintendo Switch powstaje we współpracy ze studiem Saber Interactive.

Jako pierwszy tytuł w historii serii, który ukaże się na konsolę Nintendo, Wiedźmin 3: Dziki Gon pozwoli zupełnie nowej grupie odbiorców zapoznać się z wiedźmińskim uniwersum, a wszystkim tym, którzy ukończyli ostatnią przygodę Geralta z Rivii — przeżyć ją ponownie na konsoli przenośnej. Nowe wydanie Dzikiego Gonu z pewnością umocni również jego pozycję jako najlepiej sprzedającego się tytułu z serii. Ta dotychczas sprzedała się w liczbie ponad 40 milionów egzemplarzy, z czego ponad połowę stanowi Wiedźmin 3.

Premiera gry zaplanowana jest na 2019 rok. Tytuł ukaże się w dystrybucji cyfrowej oraz pudełkowej. W skład wersji pudełkowej wchodzi kartridż z całą zawartością Edycji Kompletnej, kompendium wiedzy na temat wiedźmińskiego uniwersum, mapę świata gry oraz zestaw wiedźmińskich naklejek.
Figurki Funko POP!
Zobacz pełną ofertę
W grze FIFA 19
rodzą się mistrzowie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Promocja gier
z serii Resident Evil
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Wiedźmin 3 Dziki Gon Edycja kompletna" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.