44
90
Wysyłka od 9,99 ZŁ
Wysyłka 3-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 3-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
Techland
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
5902385107839
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat Od 18 lat

Beholder 2 PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Beholder 2 to kontynuacja ciepło przyjętej produkcji z 2016 roku, w które gracze trafiają do totalitarnego państwa.

Zimne i złowrogie szare mury pną się ku niebu. Jedyna droga do największych tajemnic państwowych wiedzie przez masywne, dębowe drzwi. To za nimi ważą się losy obywateli. Oto Ministerstwo!
Jesteś nowo przyjętym pracownikiem Ministerstwa w totalitarnym Państwie.
Mówi się, że przed tobą świetlana przyszłość - niektórzy widzą cię nawet na stanowisku Premiera.
Droga na szczyt nie będzie jednak usłana różami. Zdrada, szantaż, przesłuchania? Do czego będziesz zdolny? Decyzja należy do ciebie!

Cechy gry:

  • Gra przygodowa z klimatyczną oprawą graficzną.
  • Oryginalne zadania wymagające przebiegłości i sprytu.
  • Mroczna, dystopijna przyszłość totalitarnego Państwa.

„Prawdziwą dziedziną Ministerstwa Pokoju jest wojna; Ministerstwa Prawdy - kłamstwa; Ministerstwa Miłości - tortury; Ministerstwa Obfitości - głód.” - George Orwell

Beholder 2 to osobliwe połączenie przygodówki z grą ekonomiczną. Miejscem akcji ponownie będzie państwo, w którym autorytarny rząd ściśle kontroluje wszystkie aspekty życia obywateli. W pierwowzorze gracz wcielał się w zarządcę budynku mieszkalnego. Tym razem stanie się jednym z szeregowych pracowników tutejszego Ministerstwa.Solą rozgrywki nadal będzie podsłuchiwanie i podglądanie. Pozyskaną o współpracownikach wiedzę możemy wykorzystać do własnych celów, trzymając “haki” na odpowiedni moment. Takie zachowanie jednak na pewno nie spodoba się żądnym informacji przełożonym, a wtedy o awansie możesz zapomnieć. Zatem jeśli twoim marzeniem jest wdrapywanie się po szczeblach kariery to nie masz wyjścia - musisz być również dążącym po trupach do celu donosicielem. Wówczas twoja wierność systemowi zostanie nagrodzona medalem od samego Mądrego Przywódcy, a potem twoja kariera sięgnie może nawet fotelu Premiera.

Oprócz oryginalnych mechanik rozgrywki, Beholder 2 może pochwalić się stylową oprawą graficzną. Akcję obserwujemy w dwóch wymiarach, ale poszczególne elementy zostały wykonane w 3D. Całość - podobnie jak część pierwsza - jest utrzymana w mrocznej, rysunkowej stylistyce pełnej dominującej czerni, co idealnie oddaje przygnębiającą atmosferę panującą w państwie.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Wiedźmińska trylogia
w edycji SteelBook
Abonamenty
Karty przedpłacone
Wyprzedaż
figurek Funko POP!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Beholder 2" (PC).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.