Niedostępny
Ten produkt jest obecnie niedostępny i nie wiemy kiedy powróci do oferty.
Wydawca:
Bugbear Entertainment
Wersja językowa:
Pełna polska
Kod:
8717418085865
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat
:
:

Opowieści z Narnii - Dookoła Filmu PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Gra komputerowa powstała na podstawie filmu i popularnej serii książek dla dzieci i młodzieży autorstwa C.S.Lewisa, które wprowadzają czytelników w świat wielkiej magii i niezapomnianej przygody. Podczas wakacji spędzanych w tajemniczym domu znajomego profesora rodzeństwo Łucja, Zuzanna, Edmund i Piotr Pevensie znajdują zaczarowaną szafę. Za drzwiami tej szafy kryje się magiczna kraina - Narnia. Czar rzucony przez Białą Czarownicę, która rządzi krainą, sprawił, że w pięknej Narnii panuje od 100 lat nieustanna zima. Siły zła może pokonać tylko lew Aslan, na którego czekają wszyscy Narnijczycy. Stara przepowiednia mówi, że Białą Czarownicę uda się pokonać tylko z pomocą synów Adama i córek Ewy. Gdy mała Łucja przechodzi przez zaczarowaną szafę i zjawia się w Narnii, budzi się nadzieja w kres panowania złej Czarownicy.

Gra "Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa" przenosi w niezwykły świat Narnii, gdzie w każdym zakątku na odważnych czeka wielka przygoda. Wcielając się w Łucję, Zuzannę, Edmunda lub Piotra, gracz może przeżyć niesamowite przygody po drugiej stronie zaczarowanej szafy - poznać Narnię i jej mieszkańców, odnaleźć Aslana i pomóc mu pokonać Białą Czarownicę. Połączenie niecodziennych zdolności rodzeństwa Pevensie pozwoli zniszczyć wielką armię ogrów, minotaurów i innych, równie groźnych, sług Białej Czarownicy.

Rozbudowana fabuła gry zapewnia wiele godzin wspaniałej zabawy dla młodszych i starszych wielbicieli magii i wielkich przygód!
 • Gra tworzona we współpracy z reżyserami filmu "Opowieści z Narnii".
 • Przygody i lokacje znane dzieciom z książki i filmu "Opowieści z Narnii".
 • Rozbudowana fabuła gry zapewniająca wiele godzin wspaniałej zabawy nie tylko dla dzieci.
 • Gracz może wcielić się w 4 bohaterów na każdym z poziomów gry.
 • Aby wygrać ostateczną rozgrywkę, musi połączyć siły i umiejętności wszystkich bohaterów.
 • Szybko zmieniająca się akcja! Intuicyjny interfejs.
 • Tryb gry wieloosobowej.

  „Dookoła Filmu” to nie tylko piękna grafika, różne poziomy trudności, ale także ciekawe zagadki i zapierające dech w piersiach przygody, które już czekają na wszystkich fanów tej wyjątkowej serii.
  Wydawcą komputerowej serii „Dookoła Filmu” jest firma CD Projekt. W każdym pudełku super prezent w postaci plakatu związanego z danym tytułem gry.

Wymagania:

Windows 2000/XP, Pentium 3 1.5 GHz, 512MB RAM zalecane, 4 GB miejsca na dysku, karta graficzna kompatybilna z DirectX 9, karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9

Zobacz także

Podstawki pod pady
lub telefony
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Opowieści z Narnii - Dookoła Filmu" (PC).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.