CENA: 9,90
2
00
Oszczędzasz 7,90
Wysyłka od 9,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka 3-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 3-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
Blizzard
Kod:
5907610750798

StarCraft II Legacy of the Void Preorder Pack PC

4.0/5
(ocen: 5)
StarCraft II: Legacy of the Void - Preorder Pack pozwoli Ci już teraz dołączyć do betatestów dodatku oraz uzyskać zniżkę na zakup edycji standardowej gry.

Zamawiając u nas StarCraft II: Legacy of the Void - Preorder Pack otrzymasz:
  • Kod do betatestów gry StarCraft II: Legacy of the Void.
  • Zniżkę 19,99 zł na zakup edycji standardowej StarCraft II: Legacy of the Void w naszym sklepie.

Preorder Pack nie daje zniżki na zakup edycji kolekcjonerskiej.
Po zrealizowaniu zamówienia do konta zostanie przypisany kod zniżkowy w wysokości 19,99zł.

W pudełku Preorder Packa znajdziesz wyłącznie kod dający dostęp do betatestów gry StarCraft II: Legacy of the Void. Pudełko nie zawiera płyt z grą. Aby grać w finalną wersję StarCraft II: Legacy of the Void konieczny będzie zakup pełnej wersji gry.

Otchłań wzywa

Wszystko musi kiedyś dobiec końca – lecz nie lękaj się, bowiem dzięki psionicznym mocom stojących u twego boku protosów przekonasz się, że strach jest tylko złudzeniem. Poprowadź protoskich wojowników i pomóż im zjednoczyć trzy rasy w ostatecznej walce o przetrwanie przeciwko złu, które zagraża wszelkiemu życiu we wszechświecie. Zagraj w zrealizowany z wielkim rozmachem, ostatni rozdział trylogii StarCraft II i dowiedz się, kto przetrwa w obliczu zagrożenia.

Cechy gry:
  • Połącz siły niczym archont. Dzięki współpracy w trybie archonta, ty i twój znajomy możecie podzielić się kontrolą nad jedną bazą i jedną armią. Opracujcie szczegółowy plan walki i skoncentrujcie się na wyeliminowaniu swoich przeciwników.
  • Zawieraj sojusze. Dzięki współpracy w trybie sprzymierzonych dowódców, możesz połączyć siły ze znajomym i wcielić się rolę jednego z dowódców znanych z serii StarCraft. Tocz bitwy w różnych scenariuszach, awansuj na kolejne poziomy i pokaż swoje umiejętności w grze drużynowej w strategii czasu rzeczywistego.
  • Atakuj z mroku. Zgłęb nowe strategie dostępne dzięki wprowadzeniu do gry sześciu zupełnie nowych jednostek – dwóch dla każdej rasy – i poznaj nowe zdolności znanych i lubianych jednostek.
  • Dołącz do społeczności e-sportowej. Miliony graczy doświadczyły już dreszczu e-sportowych emocji i smaku zwycięstwa zarówno podczas gry jak i kibicowania faworytom oraz pretendentom – teraz twoja kolej, aby do nich dołączyć.
  • Rozegraj epilog. Po ukończeniu prologu oraz kampanii protosów dla jednego gracza, zapoznaj się ze zwieńczeniem trylogii StarCraft II i poznaj losy każdej z ras w epilogu.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Wyprzedaż
figurek Funko POP!
Graj bezprzewodowo
na swojej konsoli!
Podstawki pod pady
lub telefony
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "StarCraft II Legacy of the Void Preorder Pack" (PC).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.