CENA: 99,90
69
90
Oszczędzasz 30,00
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Konami
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
4012927056073
Klasyfikacja PEGI:
Strach Przemoc Od 16 lat
:

Castlevania Lords of Shadow 2 PlayStation 3

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
Lords of Shadow! Castlevania: Lords of Shadow 2 to niezwykła przygoda, która rozgrywa się w rozległym, otwartym świecie. Wciel się w Drakulę po raz pierwszy w historii serii Castlevania i poznaj los samego Władcy Cieni.Po wiekach
snu Drakula, straszliwy Książę Ciemności, powraca do życia. Jednakże jest osłabiony i pragnie wyzwolić się z więzów nieśmiertelności.
Szatan, o
d czasu poniesienia porażki wieki temu, także powraca, pragnąc doprowadzić do apokalipsy. Drakula musi odzyskać swoje moce i zawrzeć pakt ze Śmiercią, aby pokonać Diabła i udać się na wieczny spoczynek.
Zniszczenia Drakuli pragnie także słynny klan
Belmontów, który chce zakończyć trwający od wieków konflikt i pozbawić życia swojego przodka.
Walka pomiędzy do
brem a złem dobiega końca. Drakula musi zmierzyć się ze swoją nemezis oraz pragnieniem zemsty swych potomków.

Główne cechy:

 • Wciel się w słynnego antybohatera – po raz pierwszy graj jako Drakula! Posiądź wszystkie moce i zdolności władcy wampirów.

  • Otwarty świat – podróżuj przez współczesny świat i zwiedzaj rozległy zamek Drakuli, odkrywając nowe otoczenie i sekrety.

  • Zakończenie niesamowitej historiidaj się wciągnąć w historię kończącą trylogię Lords of Shadow!

  • Wykorzystaj moce władcy wampirów – opanuj wampirze umiejętności Drakuli i wykorzystaj je podczas walki! Rozwijaj postać według własnego uznania.

  • Moce pustki i chaosu – korzystaj z tych magicznych mocy, z których każda jest powiązana z bronią, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Opanuj każdą broń, aby odblokować potężne umiejętności.

  • Przechytrz swoich przeciwników dzięki wampirzym mocom – przybierz postać mgły, opętaj i kontroluj wrogów, zniknij w mroku lub przemykaj niezauważony pod postacią szczura.

  • Wędruj przez piękne otoczenie i walcz z potężnymi bossami – podróżuj przez poziomy dzięki nowej mechanice poruszania się i walcz z olbrzymimi tytanami, którzy przypominają ruchome plansze. Znany z poprzednich części styl graficzny powraca, po raz kolejny przedstawiając wspaniałe środowiska.

  • Pij krew, aby zyskać siłę – wzmocnij swoje moce dzięki krwi wrogów. Zasila ona twoje zdolności pustki i chaosu. Wykorzystaj tryb skupienia, aby kontrolować przepływ krwi i pokonać swoich przeciwników.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Wyprzedaż
figurek Funko POP!
POPy z serii Fortnite
Zobacz wszystkie!
Podstawki pod pady
lub telefony
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Castlevania Lords of Shadow 2" (PlayStation 3).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.