CENA: 189,00
74
90
Oszczędzasz 114,10
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Koei
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060073305551
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat
:

Dynasty Warriors 6 Empires PlayStation 3

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Dynasty Warriors 6 Empires to trzecia próba studia Omega Force na przeniesienie jej rozpoznawalnej serii gier akcji w realiach starożytnego Dalekiego Wschodu w formę gry strategicznej. Trzy wielkie dynastie: Wei, Wu oraz Shu - może pozostać tylko jedna.

Do wyboru zostali nam oddani bohaterowie, którymi można kierować, prowadząc liczne armie do boju. Jedną z postaci, jakie w wielkiej chwale wracają do Imperiów jest Meng Hou - głównodowodzący wojskami lojalnego rodu Nanman. Niestety, wielu chwatów wciąż pozostało owianych aurą zapomnienia. Na to jednak też znajdzie się rada. Oto bowiem developer prezentuje "Edit Mode", gdzie stworzyć można setkę wojowników - i to od podstaw. Definiujemy wygląd, preferowane uzbrojenie oraz oczywiście umiejętności.

Producent zapewnia także, jakoby tytuł miał nigdy nie iść w zapomnienie poprzez popremierowe wydawanie DLC (downloadable content). A w nich masa nowości, nawet takich jak świeży (dosłownie i w przenośni) ubiór dla protegowanych oraz różnorodna muzyka przygrywająca w tle.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
POPy z serii Fortnite
Zobacz wszystkie!
Wiedźmińska trylogia
w edycji SteelBook
Nowe konsole Switch
już w sprzedaży
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Dynasty Warriors 6 Empires" (PlayStation 3).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.