CENA: 169,90
129
90
Oszczędzasz 40,00
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
D3 Publishing
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
3391891976879
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Earth Defense Force 2025 PlayStation 3

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Earth Defence Force 2025 to długo oczekiwany powrót serii Earth Defence Force (EDF) przygotowany przez japońskiego developera – studio Sandlot.

Osią fabuły tej naładowanej akcją i pełnej destrukcji otoczenia produkcji jest inwazja na błękitną planetę przez wybudzone z uśpienia insekty. Stawia ona EDF i mieszkańców Ziemi w stan wyjątkowy. W grze Earth Defence Force 2025 gracze wcielą się w żołnierza EDF przeszkolonego do eksterminowania każdej wielkości insektów. Żołnierz ten, uzbrojony w setki rodzajów broni, będzie również dostępny w czterech nowych klasach postaci. Tytuł będzie zawierać największą liczbę misji w historii serii oraz tryb gry wieloosobowej dla czterech graczy.

Masz tylko jeden cel – obronić świat przed inwazją robali!

Cechy gry:

· Epickie bitwy z nawałnicami gigantycznych insektów i robotów. Nowi i udoskonaleni przeciwnicy, między innymi gigantyczne mrówki, które atakują szczękami i kwasem; gigantyczne pająki, których mocne sieci ograniczają mobilność i wyczerpują twoją energię; potężne roboty i wiele więcej.

· Więcej zawartości, niż kiedykolwiek w EDF! Mnóstwo misji wypełnionych pełną adrenaliny akcją, w pięciu trybach trudności (w tym Inferno, zawsze stanowiące wyzwanie), w których gracze będą musieli pokonać kolejne fale wyzwań, aby przynieść Ziemi pokój.

· Setki broni i nowe klasy żołnierza. Walcz rangerem, fencerem, air raiderem i wing diverem, wyposażonymi w najlepsze umiejętności i bronie, w tym: karabiny szturmowe, wyrzutnie rakiet, broń energetyczną, karabiny snajperskie i wyrzutniki granatów do odparcia inwazji robaków ze wszystkich frontów.

· Walcz z gigantycznymi stworami przy pomocy wyspecjalizowanych pojazdów. Zwiększ swoje szanse, dzięki sile ognia i wytrzymałości nowych pojazdów specjalistycznych, w tym: BMO3 Vegalta (mech uzbrojony w pistolet, wyrzutnię rakiet i miotacz ognia), E651 Titan (duży czołg, który może pomieścić do trzech osób i zniszczyć silnie opancerzone insekty), HU04 Brute (helikopter zdolny do przetransportowania żołnierzy EDF, wyposażony w wieżyczki) i wiele więcej.

· Multiplayer dla czterech graczy. Wsparcie online dla maksymalnie czterech postaci umożliwi graczom współpracę i stworzenie zespołu skutecznego w walce przeciw Ravagerom (lokalny tryb współpracy oraz lokalny tryb versus).

· Otoczenie ulegające całkowitemu zniszczeniu. Czasem, aby ocalić miasto, trzeba je zniszczyć, żeby pokonać czające się w nim robaki.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
POPy z serii Fortnite
Zobacz wszystkie!
Nowe konsole Switch
już w sprzedaży
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Earth Defense Force 2025" (PlayStation 3).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.