CENA: 239,99
199
90
Oszczędzasz 40,09
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Capcom
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:

Strider PlayStation 3

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Strider to dynamiczna platformówka należąca do popularnego cyklu firmy Capcom. Grę opracowało amerykańskie studio Double Helix Games, ale produkcję nadzorował japoński zespół, w skład którego wchodziło wielu weteranów serii.Akcja gry osadzona została w ponurej wizji przyszłości, w której naszą planetą rządzi okrutny dyktator znany jako Arcymistrz Meio. Wcielamy się Hiryu – wojownika, który osiągnął rangę „Super A” jako najmłodszy agent w historii organizacji Strider. Naszym zadaniem jest zamordowanie Meio. Autorzy nie położyli dużego nacisku na fabułę. Zamiast tego scenariusz jest głównie pretekstem do walki z hordami wrogów.

Twórcy pozostali wierni podstawowym rozwiązaniom poprzednich odsłon. Grafikę wykonano w pełnym 3D, ale mechanizmy rozgrywki są dwuwymiarowe. Zabawa sprowadza się głównie do eksplorowania pełnych przeszkód poziomów oraz walce z hordami nieprzyjaciół. Szczególny nacisk położono na system sterowania. Umożliwia on błyskawiczne wyprowadzanie skomplikowanych manewrów akrobatycznych i ataków. Możemy m.in. biegać po ścianach, walczyć w powietrzu, odbijać mieczem kule, podpalać wrogów oraz korzystać z pomocy sojuszniczych robotów.

Jednocześnie twórcy nie zapomnieli o wprowadzeniu nowych rozwiązań. Zamiast statycznej serii poziomów gra oferuje nieliniowy świat złożony z połączonych ze sobą map. Gracze otrzymują sporą swobodę w wyborze kolejności eksploracji lokacji. Wraz z postępami w rozgrywce Hiryu będzie uczył się nowych umiejętności, które pozwolą na powrót do odwiedzonych wcześniej miejsc i dotarcie do niedostępnych przedtem sekcji.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Witaj w
Neighborville!
Zobacz wszystkie figurki z serii!
Wiedźmińska trylogia
w edycji SteelBook
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Strider" (PlayStation 3).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.