CENA: 169,90
128
90
Oszczędzasz 41,00
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
UbiSoft
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
GMUSKGEG0750
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Rocksmith 2014 + kabel PlayStation 3

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (1)
Rocksmith 2014 Edition to gra muzyczna. Stworzona przez firmę Ubisoft produkcja jest kompatybilna wstecz z poprzednią częścią tytułowej serii, co oznacza, że jej posiadacze mogą zaimportować posiadane utwory do nowej odsłony cyklu.W odróżnieniu od innych gier muzycznych, Rocksmith 2014 Edition (podobnie jak Rocksmith umożliwia naukę gry na prawdziwej gitarze, oferując dostęp do ponad pięćdziesięciu piosenek wiernych oryginalnym wersjom (z idealnie zasymulowaną tonacją i efektami). Tytuł ten zawiera utwory reprezentujące kilka gatunków muzycznych, takich jak na przykład klasyczny rock, alternatywny rock czy heavy metal.

Nowym trybem rozgrywki w Rocksmith 2014 Edition jest Sesja, w której mamy okazję improwizować wspólnie z wirtualnym zespołem, a jego członkowie dostosowują się do naszego stylu gry. Sprawia to, że umiejętność gry na gitarze nie jest niezbędna do tego, by móc dobrze się bawić – wystarczą chęci. Co ciekawe, produkcja pozwala zagrać wybrany utwór bez znajomości nut i tabulatur.

Gitarzyści, którzy grając w Rocksmith 2014 Edition wykonają dany utwór perfekcyjnie odblokują udoskonalony tryb Master, gdzie będą mogli popisać się swoimi wyczynami, grając piosenkę jeszcze raz, lecz z pamięci. Z kolei w module Riff Repeater, który również doczekał się odświeżenia, przećwiczą oni wybrane fragmenty, a – w razie potrzeby – zmienią szybkość i poziom trudności za jednym podejściem.

Rocksmith 2014 Edition oferuje także tryb wyzwań o nazwie Guitarcade, w którym znajduje się dziesięć mini-gier zręcznościowych, polegających na sprawdzeniu znajomości utworu, szybkości i techniki grającego. Za zagranie piosenki nagradzani jesteśmy punktami – oczywiście im lepiej nam pójdzie, tym lepszy rezultat uzyskamy. Dlatego też warto ćwiczyć i wciąż doskonalić swoje umiejętności.

Ubisoft tworząc Rocksmith 2014 Edition zadbał również o zmiany w oprawie wizualnej i interfejsie użytkownika, by dostęp do poszczególnych opcji był bardziej wygodny, a ekrany jaśniejsze i przejrzyste.
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Koszulki dla graczy
Sprawdź ofertę
Abonamenty
Karty przedpłacone
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Barthas
Z nami od: 2013/11/06

Barthas

0 0

Mieszane odczucia

Generalnie gra jest spoko, a nawet bardziej niż spoko. Jest świetna. Niestety mam z nią same problemy. Nie wiem czy to kwestia mojego egzemplarza czy w ogóle wersja na PS3 ma to do siebie, że nie wykrywa gitary. Jak już po 10 minutach walki uda się ją wykryć, to gra się zawiesza. Pół godziny męczarni zanim da się normalnie w nią grać. Chociaż później nie jest wcale lepiej, bo przy każdym automatycznym zapisie modlę się, aby gra się nie zawiesiła. Multiplayera nie udało mi się uruchomić, bo za każdym razem się zawiesza. U mojego brata na PC takich kłopotów nie ma. Czy ktoś również ma taki problem czy to tylko u mnie tak się dzieje?
Ultima oczywiście jak najbardziej na plus. Niestety sama gra, z uwagi na powyższe kłopoty, uzyskuje u mnie słabe noty. Przynajmniej w wersji PS3. Nie wiem jak jest na X360, ale na PC działa bez zarzutów.