39
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Sony
Wersja językowa:
Pełna polska
Kod:
UL4235235234325235
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 16 lat

Uncharted 2 Among Thieves PL / ANG PlayStation 3

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Uncharted 2: Among Thieves to sequel wydanego w 2007 roku Uncharted: Drake's Fortune. Tytuł zalicza się do gatunku zręcznościowych gier akcji ze sporym pierwiastkiem przygodowym. Autorami gry jest ekipa ze studia Naughty Dog znana z takich serii, jak Crash Bandicoot czy Jak & Daxter.Gracz ponownie wciela się w postać zawadiaki i poszukiwacza skarbów - Nathana Drake'a. Tym razem nasz bohater wyrusza w kolejną pełną przygód podróż, aby rozwiązać pewną zagadkę związaną z osobą słynnego żeglarza - Marco Polo. Stylem i klimatem rozgrywki, Uncharted 2 przypomina konkurencyjną serię Tomb Raider.

Sednem rozgrywki jest oczywiście eksploracja świata gry, połączona z solidną gimnastyką w postaci wspinaczek, bieganiny oraz masy skakania. W przebrnięciu przez wszystkie przeszkody Nathanowi pomoże zestaw doskonale znanych z pierwszej części gry umiejętności, rozbudowany o kilka zupełnie nowych ruchów. Pojawiła się chociażby możliwość prowadzenia ostrzału z broni krótkiej podczas wspinaczki.

Elementem, który dodatkowo podkręca awanturniczo-przygodowy charakter gry, jest spora interakcja z otoczeniem. Przesunąć, użyć w walce lub w innym celu można niemal każdy przedmiot znajdujący się w zasięgu ręki. W połączeniu z zaawansowanym systemem fizyki świata gry otrzymujemy wybuchową mieszankę. Takich smaczków, jak chociażby sytuacja, gdy pod ciężarem naszego bohatera zawala się np. niestabilna belka jest mnóstwo.

Oprócz przygody dla pojedynczego gracza Uncharted 2 oferuje możliwość gry w sieci w kilku trybach (Deathmatch, Capture The Treasure). Dodatkowym atutem gry jest wspaniała oprawa audiowizualna. Animacje postaci oraz otoczenia, a także dźwięki samej gry prezentują światowy poziom.

Gra w polskiej wersji językowej, okładka w języku obcym.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nowe konsole Switch
już w sprzedaży
POPy z serii Fortnite
Zobacz wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Uncharted 2 Among Thieves PL / ANG" (PlayStation 3).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.