CENA: 79,99
69
90
Oszczędzasz 10,09
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Bethesda Softworks
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
0093155150386
Klasyfikacja PEGI:
Od 18 lat
:

Elder Scrolls V Skyrim Essentials PlayStation 3

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
Zobacz opinie (4)
Skyrim to od dawna oczekiwana, nowa odsłona kultowej serii gier RPG Elder Scrolls i kontynuacja Gry Roku 2006, The Elder Scrolls IV: Oblivion!

Całe Tamriel znalazło się na krawędzi. Wysoki król ze Skyrim został zamordowany. Sojusze tworzą się i rozpadają w nadciągającej grze o tron. Pośród rozpoczynającego się konfliktu budzi się o wiele groźniejsze, starożytne zło. Smoki, od dawna ukryte między wierszami Pradawnych Zwojów, powróciły do Tamriel. Przyszłość Skyrim, a nawet całego Imperium, stoi pod znakiem zapytania. Wszyscy czekają na spełnienie przepowiedni: nadejście zrodzonego ze smoków — bohatera posiadającego moc Głosu. Jest on jedyną istotą zdolną stanąć na równi ze smokami. • Esencja fantasy powraca. Skyrim na nowo definiuje pojęcie otwartego świata, ustanawiając nowe standardy w rozgrywce i technologii.
 • Żyj innym życiem, w zupełnie innym świecie. Zanurz się w świat gry, grając kim tylko zapragniesz i robiąc, co tylko zechcesz. Legendarna już wolność wyboru w prowadzeniu fabuły i przeżywaniu przygód w grach The Elder Scrolls wraca do życia z pełną mocą.
 • Zupełnie nowa grafika i silnik gry. Nowy silnik gry Skyrim jest w stanie oddać pełen życia świat, pokazując płynące chmury, górskie szczyty, zatłoczone miasta, żyzne pola oraz starożytne lochy.
 • Jesteś tym, kim grasz. Możesz wybierać spośród setek broni, czarów i umiejętności. Nowy system tworzenia postaci pozwala na bezprecedensową dowolność gry, a także na definiowanie swojej postaci przez jej wybory.
 • Powrót smoków. Walka ze smokami to prawdziwie nowe doznanie. Jako zrodzony ze smoków nauczysz się ich sekretów i przejmiesz ich moc.
 • Zobacz także

  Abonamenty
  Karty przedpłacone
  POPy z serii Fortnite
  Zobacz wszystkie!
  Podstawki pod pady
  lub telefony
  Nowe konsole Switch
  już w sprzedaży
  Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
  Błażej
  Z nami od: 2014/05/20

  Błażej

  0 0

  LEKTOR

  Czy jest może polski lektor lub chociaż napisy polskie?

  Freddie Mercury
  Z nami od: 2014/01/11

  Freddie Mercury

  0 0

  A miało być tak dobrze :/

  Szkoda że Cenega pokpiła sprawe lokalizacji na konsole, mieli się zrehabilitować przy okazji wydania kompletnej edycji Skyrima - jednak były to puste obietnice

  wedge
  Z nami od: 2014/01/11

  wedge

  0 0

  RE: Domak

  Znając życie będzie to "gołe" wydanie premierowe, czyli bez żadnych dodatków.

  Domak
  Z nami od: 2014/01/06

  Domak

  0 0

  Skyrim

  Może ktoś rozjaśnić czy ta wersja to zwykła obniżka ceny podstawki czy będzie może również zawierać wszystkie dodatki tak jak GOTY edition?