CENA: 129,99
69
90
Oszczędzasz 60,09
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Deep Silver
Kod:
4020628885656
Klasyfikacja PEGI:
Od 16 lat

Risen 3 Władcy Tytanów PlayStation 3

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (7)
Risen 3: Władcy tytanów wciągnie graczy w ręcznie tworzony, pełen surowego uroku świat, w którym każda decyzja wpływa na bieg fabuły. Elementy, które sprawiły, że serie Gothic i Risen stały się kultowe, to niezwykle barwny świat i swoboda jego eksploracji. Świat gry Risen 3: Władcy tytanów będzie zróżnicowany, autentyczny oraz pełen życia i zapewni graczom klasyczne, erpegowe doznania.

Świat gry Risen 3 został porzucony przez bogów. Trwają Wojny Tytanów, ale pojawia się też nowe zagrożenie. Młody wojownik zostaje zaatakowany przez cienie, które pozbawiają go duszy. Rusza odzyskać to, co mu zabrano, podczas gdy świat pogrąża się stopniowo w mroku. Potężnym sojusznikiem może się okazać zdelegalizowana organizacja magów. Aby pozyskać ich pomoc, bohater musi odszukać sanktuarium na Taranis, zwanej też Wyspą Gromu. Pod ochroną Strażników magowie szukają w kopalniach Taranis kryształów przepełnionych magiczną energią. Czy gracz dołączy do Strażników, by móc nawiązać kontakt z magami? A może spróbuje osiągnąć swoje cele w Risen 3 z pomocą jednej z pozostałych frakcji?
Abonamenty
Karty przedpłacone
Gry z serii KH
w nowych cenach!
Graj bezprzewodowo
na swojej konsoli!
Zobacz wszystkie figurki z serii!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
rob
Z nami od: 2014/08/11

rob

0 0

Kpina Cenegi z graczy ps 3

Zgodnie z obietnicą moją Risena 3 se nie pogram,bo tylko po angielsku.Dziękuje firmie Cenega za olewanie graczy!!!Dzięki Cenedze nie pogram se w Risena 3!!Teraz widać że Cenega bardziej ceni se swoje interesy niż graczy,olewa graczy,więc ja juz z cenegi więcej żadnej gry nie kupie.Z zagranicy też można kupic gry,nawet taniej.

Dzwienkosiwt
Z nami od: 2014/08/05

Dzwienkosiwt

0 0

BRAK PL

Brak polskiej wersji jest już potwierdzony :(
Cenega zabrała kasę i mają gdzieś, że ktoś sobie nie pogra. Co za partacka firma... Dla tych którzy podobnie jak ja są tym zniesmaczeni polecam zakupić Dragon Age III. Tam bedziemy mieli przynajmniej napisy.

Les
Z nami od: 2014/07/18

Les

0 0

PL tylko na PC

Na stronie Cenegi jest podane że tylko wersja na PC będzie PL. Jak dla mnie gry RPG powinny mieć chociaż napisy!

Rob
Z nami od: 2014/07/13

Rob

0 0

Z zapytnaniem?

Szanowna Ultimo czy bedzie gra Risen 3 pl?Bo jak tak to kupie u was,jeśli tylko englisz to nie kupuje w ogóle gry!!!Pozdrawiam Ultime.

rob
Z nami od: 2014/05/29

rob

0 0

fffdfdfd

Faktycznie jeśli potwierdzi się że Risen 3 na ps 3 będzie bez języka polskiego to rezygnuję z gry!!!Pamiętam jak sie motałem,kręciłem w grze Elder of scroll Oblivion bo był tylko po angielsku.

Dzwienkoswit
Z nami od: 2014/05/28

Dzwienkoswit

0 0

Brak PL :(

Niestety Cenega znowu olała graczy konsolowych i Risen podobnie jak niegdyś Skyrim będzie tylko po angielsku... Jestem strasznie zawiedziony... Napisy powinny być wymogiem dla dystrybucji w danym kraju.

Rob
Z nami od: 2014/05/28

Rob

0 0

-----

No skoro Risen 2 mroczne wody przeszedłem 4 razy z dodatkami i się jaram do dzis,to risen 3 czekam z niecerpliwościa i kasę szykuje.