CENA: 119,99
109
90
Oszczędzasz 10,09
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Electronic Arts
Kod:
5030936112404

Fifa World Cup 2014 PlayStation 3

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Doświadcz magii, emocji i dramaturgii najwspanialszej imprezy piłkarskiej świata. Dzięki licznym poprawkom i innowacyjnym modyfikacjom cenionej rozgrywki FIFA 14 oraz 100 nowym animacjom EA SPORTS™ 2014 FIFA World Cup Brazil™ zapewnia najbardziej nieskrępowaną i emocjonującą zabawę spośród wszystkich gier FIFA na Xbox 360 i PlayStation 3. Weź udział w najwspanialszej imprezie sportowej świata, grając dowolną z 203 reprezentacji zrzeszonych w FIFA. Do wyboru otrzymasz najbardziej rozbudowany zestaw trybów w historii gier turniejowych EA SPORTS. Poczuj wyjątkową atmosferę mistrzostw świata FIFA™ i energię kipiących dźwiękami i kolorami brazylijskich stadionów, wypełnionych barwną mozaiką opracowanych od nowa graficznie kibiców.

Najważniejsze cechy

 • Kontrola na poziomie mistrzowskim. Panuj nad piłką jak zawodnik klasy światowej, korzystając z zupełnie nowego systemu kontroli:
 • Drybling sytuacyjny. Wykonuj szybkie zwroty pod dowolnym kątem, nie tracąc piłki. Nowy system dryblingu ułatwia ogranie rywala na niedużej prędkości z użyciem lewego spustu. Do dyspozycji są również zupełnie nowe ruchy, w tym sztuczka w brazylijskim stylu idealna do wkręcania obrońców w ziemię.
 • Podania o centymetrowej precyzji. Szybciej, dokładniej, bardziej bezpośrednio i bardziej intuicyjnie — dzięki gruntownym ulepszeniom systemu podań i nowym animacjom dogrywanie do kolegów z zespołu to sama przyjemność, czy to po ziemi, czy „fałszem“ górą, czy z jednoczesnym wybiciem z pola karnego.
 • Dynamika ruchów. Uzyskaj kawałek wolnego pola, zmieniając błyskawicznie kierunek biegu. Możesz raptownie przyspieszać, zwalniać i skręcać z piłką lub bez piłki, a także dryblować na małej przestrzeni i precyzyjnie prowadzić futbolówkę nawet na pełnej szybkości.
 • Schematy stałych fragmentów gry. Dzięki nowym schematom zaskoczysz rywali wykonaniem rzutu rożnego lub wolnego. Korzystając z przycisków kierunku (pada kierunkowego), nakaż swoim kolegom z drużyny bieg do jednego ze słupków lub linii pola karnego bądź otoczenie bramkarza.
 • Fizyka piłki adidasa®. Owocem połączonych sił EA SPORTS i adidasa® jest najbardziej realistyczna fizyka piłki na Xbox 360 i PlayStation 3. Zespół programistów EA SPORTS FIFA zaimplementował w EA SPORTS 2014 FIFA World Cup Brazil dane fizyczne przekazane przez laboratorium innowacji adidasa w Herzogenaurach (Niemcy), aby Brazuca i inne piłki adidasa w grze zachowywały się w powietrzu i na trawie identycznie jak ich prawdziwe pierwowzory.
 • Nowe rzuty karne. Poczuj na własnej skórze dramaturgię „jedenastek“ w mistrzostwach świata FIFA™, ciesząc oczy nowymi animacjami bramkarskimi. Dzięki systemowi dokładnego strzału euforia lub rozpacz kibiców w całym kraju jest w Twoich nogach. Podczas karnych wykonywanych w trakcie meczu zawodnicy stoją na linii pola karnego, gotowi natychmiast pobiec w kierunku odbitej piłki. Możesz również rozpraszać strzelca błazenadą, wykonując przeróżne dziwne figury na linii bramkowej.
 • Główkowanie nad przeciwnikiem. Wskocz przeciwnikowi na plecy, aby wygrać walkę o piłkę w powietrzu. Obrońcy mogą teraz wzbić się nad zastawiającym się napastnikiem i zażegnać niebezpieczeństwo wybiciem głową.
 • Trening adidas® micoach. Zaliczaj sesje treningowe adidas micoach, aby poprawić atrybuty poszczególnych zawodników swojej drużyny. Można pracować nad sześcioma cechami, wykonując 18 różnych ćwiczeń. Zadbaj o zwyżkę formy swoich piłkarzy w trakcie turnieju!

Tryby gry

 • Road to the FIFA World Cup™. Oto najobszerniejszy tryb turniejowy w historii EA SPORTS. Do wyboru masz wszystkie 203 reprezentacje zrzeszone w FIFA, którymi możesz rywalizować lokalnie nawet z 32 innymi graczami od eliminacji po same finały w Brazylii. Jednocześnie będziesz otrzymywać doniesienia mundialowe przez EA SPORTS Talk Radio.
 • Captain Your Country. Jeden z najpopularniejszych trybów gry FIFA powraca w EA SPORTS™ 2014 FIFA World Cup™! Przejdź drogę od rezerw do pierwszego składu, stopniowo pnąc się w hierarchii drużyny, aby z opaską kapitana na ramieniu poprowadzić reprezentację przez eliminacje do turnieju finałowego. Zupełnie nowy system automatycznego dobierania pozycji sprawia, że tryb ten jest przystępny również dla nowych graczy.
 • Road to Rio de Janeiro™ (online). Zalicz kolejno wszystkie 12 aren brazylijskiego mundialu dowolną z 203 reprezentacji. Na każdym stadionie możesz uzyskać awans do następnego, utrzymać się bądź spaść do poprzedniego. Walcz o to, aby to Twoje ręce uniosły puchar na słynnej Maracanie!
 • FIFA World Cup™ online. Rywalizuj w fazie grupowej i pucharowej mistrzostw świata i wygraj siedem meczów z rzędu z rywalami w sieci, aby zdobyć trofeum, o którym marzy każdy piłkarz.
 • Story of Qualifying. Rozegraj ponad 60 scenariuszy przygotowanych w oparciu o pamiętne wydarzenia w eliminacjach do mistrzostw świata w Brazylii.
 • Story of Finals (online). Ten tryb zostanie uruchomiony wraz z rozpoczęciem turnieju i przez cały czas trwania mundialu będzie dostarczał Wam wyzwań, dzięki którym odegracie na nowo najciekawsze momenty mistrzostw.
 • W grze znajdą się również tryby 2014 FIFA World Cup, Kick Off, Skill Games, Online Friendlies oraz EA SPORTS Football Club.

Oprawa

 • Patriotyczne trybuny. Poczuj wsparcie całego narodu dzięki zupełnie nowym animacjom kibicowskim z flagami, transparentami i kartoniadami oraz obrazkami na żywo ze stref kibica na całym świecie. Strzel gola dla Anglii, a zobaczysz przebitkę z fanami wiwatującymi na Trafalgar Square. Zupełnie nowe odwzorowanie graficzne kibiców wywołuje ciarki na plecach!
 • EA SPORTS Talk Radio. Wysłuchuj mundialowych doniesień z ust Andy'ego Goldsteina i Iana Darke'a lub Michaela Daviesa i Rogera Bennetta podczas gry w różnych trybach offline w angielskiej wersji gry. Nagrano ponad 50 godzin różnorodnego i ciekawego komentarza!
 • Autentyczność w liczbach:
 • zespoły — 203 reprezentacje zrzeszone w FIFA
 • piłkarze — 7469 zawodników
 • selekcjonerzy — 19 oficjalnie licencjonowanych trenerów
 • stadiony — 21 nowych stadionów, w tym 12 aren mundialu w Brazylii
 • komentarz — ponad 15 godzin dodatkowego komentarza

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Zobacz wszystkie figurki z serii!
Wyprzedaż
figurek Funko POP!
Anthem w nowej cenie
tylko do 5 stycznia!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Fifa World Cup 2014" (PlayStation 3).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.