Niedostępny
Ten produkt jest obecnie niedostępny i nie wiemy kiedy powróci do oferty.
Wydawca:
Electronic Arts
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5030930103668
Klasyfikacja PEGI:
Od 16 lat

NHL 12 PlayStation 3

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Wciel się w rolę wielkiej nadziei hokeja. Zawładnij każdym centymetrem lodowiska, wygrywaj twarde starcia z rywalami i wspaniałymi golami poprowadź swój zespół do wymarzonego Pucharu Stanleya. Zagraj w NHL 12 i udowodnij, że zasługujesz na status legendy najlepszej hokejowej ligi świata.

Nowa odsłona klasycznej, sportowej gry o hokeju na lodzie - NHL 12, wprowadza do serii nową jakość interakcji pomiędzy zawodnikami. Akcja jest szybka, a bandy ledwo wytrzymują zderzenia i bodiczki hokeistów walczących tak ostro, że słychać odgłosy trzeszczących kości. Intensywność i dynamika rozgrywki oraz realistyczna fizyka gry, to najważniejsze zalety nowej odsłony serii.

  • Silnik Full-Contact Physics - Szkło rozbite w drobny mak, latające kaski, zawodnicy przygniatani do band lub z impetem wyrzucani na ławki rezerwowych... Doświadcz agresywnej walki na całego, o intensywności nie spotykanej nigdy dotąd.


  • Nowy tryb „Be a Pro"- Stwórz swojego awatara i walcz o każdy centymetr lodowiska, obijaj rywali o bandy, strzelaj spektakularne gole. Buduj swoją legendę, zdobywaj uznanie i ukoronuj karierę Pucharem Stanleya.


  • Dynamiczni bramkarze - Bramkarz, od którego krążek odbija się jak od ściany, potrafi zainspirować zespół. Determinacja, gibkość, umiejętność przewidywania i refleks bramkarzy w NHL 12 są po prostu imponujące.


  • Bramkarze wreszcie zrzucają rękawice - Kiedy temperatura na lodowisku przekroczy poziom wrzenia bramkarze biorą sprawy w swoje ręce. Dosłownie... Wyjeżdżają z bramki, zrzucają rękawice i przy pomocy pięści studzą gorące głowy rywali.


  • Zagraj w Winter Classic- W nowym NHL pojawia opcja rozegrania NHL Winter Classic. Gwiazdy ligi spotykają się w Nowy Rok, by rozegrać specjalny mecz na otwartym stadionie. Poczuj inspirującą atmosferę tworzonej przez siedemdziesięciotysięczny tłum, zebrany na legendarnym Heinz Field w Pittsburghu. Dodatkowym smaczkiem tego wyjątkowego meczu będzie prószący śnieg.
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Baby Yoda
Figurki, pluszaki...
Figurki z gry CP77
w niższych cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "NHL 12" (PlayStation 3).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.