Niedostępny
Ten produkt jest obecnie niedostępny i nie wiemy kiedy powróci do oferty.
Wydawca:
Electronic Arts
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5035225104504
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat

SSX PlayStation 3

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (9)
SSX to kolejna część popularnego cyklu opowiadającego o szalonych wyścigach snowboardowych. Tym razem twórcy porzucili znaną z poprzednich części radosną atmosferę niczym nieskrępowanej zabawy i postawili na znacznie poważniejszy klimat, podkreślając niebezpieczeństwa i walkę o przetrwanie, które towarzyszą temu sportowi.Gracze wcielają się w członków zespołu o nietypowej ambicji, z których dużą część zdążyli już poznać w poprzednich odsłonach serii. Ich celem jest bycie pierwszymi, którzy zjadą z najniebezpieczniejszych gór na naszej planecie. Ludzie ci podróżują po całym świecie szukając najgorszych warunków, jakie potrafiła stworzyć matka natura. Śledząc ich losy odwiedzimy się m.in. szczyty Himalajów, gdzie powietrze jest tak rozrzedzone, że trzeba pędzić na złamanie karku by zdążyć zjechać nim brak tlenu spowoduje utratę przytomności. Inną lokacją są góry na Antarktyce, gdzie jedynym sposobem przeżycia jest trzymanie się osłonecznionych miejsc, ponieważ w cieniu temperatura jest tak niska, że uniemożliwia swobodne poruszanie.

Autorzy przygotowali łącznie 17 różnych regionów rozrzuconych po całym świecie. Do naszej dyspozycji oddano 70 gór, których powierzchnie zostały losowo wygenerowane, choć należy podkreślić, że w procesie tym użyto autentycznych danych topograficznych i specjalnej technologii Mountain Man.

Odpowiedzialne za produkcję studio EA Canada przygotowało wiele dodatkowych opcji społecznościowych, jak rankingi, udostępnianie powtórek ze zjazdów, czy specjalne Live Events.
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Jin_ryo
Z nami od: 2012/03/03

Jin_ryo

0 0

Mt. Fuji

Czy po złożeniu pre-ordera powinienem dostać jeszcze kod na górę Fuji? W grze jej nie widzę odblokowanej, gdzieś czytałem, że jest tylko dla Ameryki Północnej. Jak to jest Ultimo?

radikk
Z nami od: 2012/03/01

radikk

0 0

W polskich czasopismach o grach dostała słabą ocenę.

W polskich czasopismach o grach dostała słabą ocenę. Niech ktoś kto grał coś napisze proszę bo już niemal byłem zdecydowany zamawiać gdy przeczytałem recenzję. Czy gierka ma TO COŚ ?

Jin_ryo
Z nami od: 2012/02/29

Jin_ryo

0 0

JEST

Dziękuję bardzo, jak zawsze ultima dała radę. Przesyłka doszła wczoraj. See ya on the slope!

Jin_ryo
Z nami od: 2012/02/27

Jin_ryo

0 0

Premiera

Nie, niestety nie można we dwóch na jednej konsoli. Nie ma split-screena. Pytanie do ultimy - czy będziecie jeszcze dzisiaj grę wysyłać i można się jutro spodziewać?

ruffi
Z nami od: 2012/02/26

ruffi

0 0

???

czy w 2 osoby na jednej konsoli da rade w to grac?

Jin_ryo
Z nami od: 2012/02/24

Jin_ryo

0 0

Premiera SSX

Po cichu liczę, że uda się jeszcze w lutym zagrać w pełną wersję ;]

Abe84pl
Z nami od: 2012/02/23

Abe84pl

0 0

Demo

Świetna gra w na PSN już jest demko można samemu sprawdzić szkoda tylko ze premiera 1 marca :) PSN ma być nieczynne nici z grania po sieci :(

kedzik
Z nami od: 2011/12/24

kedzik

0 0

Bonus?

Czy będzie jakiś bonus do pre-orderów? nie wiem może coś w postaci nowych stoków-tras? itp?

SqRvIeL
Z nami od: 2011/11/27

SqRvIeL

0 0

NARESZCIE

Tyyyyle juz czekalem ale do lutego to chyba niewytrzymam !!!