Niedostępny
Ten produkt jest obecnie niedostępny i nie wiemy kiedy powróci do oferty.
Wydawca:
Electronic Arts
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5030930092177
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

Monopoly Streets PlayStation 3

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (1)
Monopoly Streets to gra bazująca na wymyślonej przez Charlesa B. Darrowa w 1930 roku grze planszowej, która odniosła wielki sukces na rynku i stała się inspiracją dla gier wideo oraz innych planszówek. Aktualnie stanowi ona szablon gry ekonomicznej. MS to spojrzenie na całą sytuację z zupełnie innej perspektywy.

Produkcja bazuje na tych samych zasadach, co w oryginalnej, niekomputerowej wersji. Założenia są więc te same co zawsze, czyli gracz jest jednym z inwestorów. Buduje swoje własne imperium finansowe i za pomocą pieniędzy rozbudowuje poszczególne dzielnice w mieście tak, aby stać się największym działaczem w regionie. W myśl zasady "pieniądz robi pieniądz", kolejne szczeble kariery biznesmena są już tylko łatwiejsze. W czasie rozgrywki rywalizujesz z innymi grubymi rybami.Zamiast planszy z pionkami oraz tokenami, zostajesz przeniesiony do tętniącej życiem metropolii. Świat podzielony jest oczywiście na te bardziej i mniej zamożne miejsca. W tych pierwszych nie obejdzie się bez luksusowych willi, czy wyszukanych segmentów apartamentowców. Ten drugi obfituje raczej w mniej wymagające nakładu finansowego budynki.

Zanim przystąpisz jednak do właściwej rozgrywki, musisz wybrać spośród wielu awatarów, czyli przedsiębiorców, którymi będziesz kierował. Do każdego z nich przypisana jest osobna rezydencja. To właśnie ona reprezentuje gracza, więc im jest bogatszy, tym bardziej elegancko prezentuje się jego pałac.

Istnieje spis zasad panujących w uniwersum programu. Ten jednak dopasowuje się indywidualnie do potrzeb użytkownika, nic więc teraz nie stoi na przeszkodzie, aby ułatwić sobie calutkie pole manewrów.

Pozycja oferuje również tryb wieloosobowy. Ten umożliwiono zarówno przy jednej konsoli - przez Internet, jak również w sieci lokalnej, łącząc konsole połączeniem LAN. Rozgrywka przez internet jest o tyle ciekawa, że odbywają się regionalne oraz ponadregionalne turnieje, w których monopolowe rekiny rywalizują ze sobą o stawkę w tabeli wyników. Biorąc udział w takim przedsięwzięciu, należy pamiętać o ściśle określonych regułach. Za pomocą tego połączenia można też pobrać awatary innych użytkowników i zapełnić nimi całą mieścinę.

Dostępny jest również dwuwymiarowy tryb zabawy, bez tych wszystkich elementów graficznych, na starych "zasadach", czyli kwadratowej planszy.

  • Budowa swojego własnego imperium finansowego
  • wybór spośród wielu awatarów
  • rozbudowany tryb wieloosobowy
  • dostępny dwuwymiarowy tryb zabawy
Abonamenty
Karty przedpłacone
Graj bezprzewodowo
na swojej konsoli!
Baby Yoda
Figurki, pluszaki...
Figurki z gry CP77
w niższych cenach!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
serfer7
Z nami od: 2010/09/12

serfer7

0 0

brak języka polskiego

Szkoda, że nie ma języka polskiego