Niedostępny
Ten produkt jest obecnie niedostępny i nie wiemy kiedy powróci do oferty.
Wydawca:
Electronic Arts
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5030930065720
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat
:

Tiger Woods PGA Tour 09 PlayStation 3

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (1)
Najlepszy obecnie golfista na świecie, Tiger Woods, po raz kolejny firmuje jedną z gier sportowych.

Tworząc tę produkcję współpracujemy ściśle z Hankiem Haney’em – słynnym trenerem, któremu Tiger Woods zawdzięcza znakomite wyszkolenie. Haney będzie towarzyszyć każdemu graczowi w drodze do prestiżowych trofeów, analizując postępy, udzielając fachowych porad itd.

Wielką atrakcją gry Tiger Woods PGA TOUR 09 jest tryb zabawy wieloosobowej. Pojawia się w nim opcja, pozwalająca maksymalnie czterem zawodnikom na jednoczesne wbijanie do tego samego dołka na zasadzie – „kto pierwszy, ten lepszy”. Dzięki temu wirtualna gra w golfa zyskuje dynamikę, której próżno szukać w świecie realnym.
Abonamenty
Karty przedpłacone
Graj bezprzewodowo
na swojej konsoli!
Baby Yoda
Figurki, pluszaki...
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
gregor
Z nami od: 2008/10/21

gregor

0 0

Pozory mylą !

Pierwszy raz miałem okazję na PS2. Tu - na PS3 - wymaga trochgę przyzwyczajenia, ciut inaczej się steruje. Później można być wielce zdziwionym [pozytywnie] swoimi zagraniami/celnością. Grafa - estetyczna, ładnie oddane poszczególne pola. Niby kijek i piłeczka, ale zapewniam, że gra jak najbardziej nadaje się na grupowe granie, a i samemu przy "deszczowej pogodzie" ;) jak najbardziej. . Emocje gwarantowane. Wciąga jak odkurzacz. Jak w każdej grze, im dłużej się gra tym osiąga się lepsze wyniki. Można dosyć precyzyjnie operować siłą/kątem uderzenia piłeczki.
podsumowując: POLECAM