Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Niedostępny
Ten produkt jest obecnie niedostępny i nie wiemy kiedy powróci do oferty.
Wydawca:
Sega
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5055277028481
Klasyfikacja PEGI:
Seks Hazard Przemoc Wulgaryzmy Od 18 lat Narkotyki

Yakuza 0 PS4

Pod wachlarzem dekadenckiego przepychu i blasku Japonii lat 80. działa przestępcze podziemie pełne pieniędzy, grzechu, ale przede wszystkim… możliwości. Wszystko jest na wyciągnięcie ręki, ale trzeba pamiętać, że więcej pieniędzy zawsze prowadzi do większej ilości problemów. A dla dwóch bohaterów gry Yakuza 0, Kazumy Kiryu oraz Goro Majimy, problemy właśnie się zaczynają.Yakuza 0 opowiada o początkach Kazumy Kiryu, znanego później jako Smok z Dojimy oraz Goro Majimy, zanim jeszcze stał się Szalonym Psem z Shimano. Gracze będą mogli doświadczyć ich walki, oszustw oraz romansów wraz z przebijaniem się głównych bohaterów na coraz wyższe poziomy japońskiego półświatka. Historia rozpoczyna się w grudniu 1988 r. w Kamurocho, pełnej napięcia dzielnicy Tokyo, gdzie Kiryu rozpoczyna swoją karierę w szeregach syndykatu Dojima yakuza. Początkowe sukcesy zostają jednak przerwane przez oskarżenie o nieumiejętne zebranie mafijnego długu. Kiryu będzie musiał wykorzystać cały swój spryt i umiejętności walki by odzyskać swój honor oraz ocalić reputację swojego ojca Shintaro Kazamy. Drugim z bohaterów gry jest Goro Majima, prowadzący popularny kabaret w Osace, który niczego bardziej nie pragnie niż powrócić do szeregów yakuzy, którą kiedyś był zmuszony opuścić. Będzie musiał w tym celu wykonać serię niemożliwych do wypełnienia zadań, jakie postawili przed nim szefowie syndykatu, tylko czy te zadania nie skierują Majimy na ścieżkę, z której nie będzie już powrotu?

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Abonamenty
Karty przedpłacone
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Roxas
Z nami od: 2006/02/20

Roxas

1 3

@FLIMBO: Tak, teraz cena jest świetna, ale nie tak dawno cena wynosiła 269,90 zł i to było totalnym przegięciem nawet jak na tak zacny tytuł. Przy ~100 zł warto brać nawet w ciemno. W najgorszym przypadku będzie można odsprzedać, choć ja nie rozumiem, jak prawdziwy fan konsolowych gier wideo mógłby nie polubić YAKUZA 0.

FLIMBO
Z nami od: 2010/06/26

FLIMBO

4 0

Świetna gra w świetnej cenie!! ogrom rzeczy do zrobienia, misje poboczne, minigierki i długi główny wątek (gramy dwoma postaciami na zmianę), nie ma co porównywać tej gry do gta-bezsens totalny, to raczej chodzona bijatyka z elementami rpg i mnóstwem aktywności pobocznych :) - tak czy siak polecam :)

Roxas
Z nami od: 2006/02/20

Roxas

1 2

Fajnie, że będzie jeszcze dostawa, ale ta cena... OMG...

Roxas
Z nami od: 2006/02/20

Roxas

2 1

Sprowadźcie jeszcze kilka sztuk. Nie chcę zamawiać u lumpów z żallegro.

Roxas
Z nami od: 2006/02/20

Roxas

2 3

W pierwszą część grałem w dniu japońskiej premiery. Uwielbiam tę serię, ale ona nigdy nie będzie popularna na Zachodzie. Teraz jest stosunkowo mało ciekawych premier, a Yakuza 0 dostała świetne recenzje, ale większość osób, które to kupiły, nawet tego nie przejdzie.

FreekyHut
Z nami od: 2013/06/03

FreekyHut

2 2

Gra jest często nazywana japońskim GTA - faktycznie jeżeli mówimy o tematyce zorgaznizowanej przestępczości można tak powiedzieć. Natomiast już sam klimat i charakter aktywności pobocznych jest zupełnie inny - oczywiście specyficzny dla Japonii - więc nie każdemu przypadnie do gustu. Ja bawiłem się świetnie i ponad 100h gry wciąż do niej wracam.

Yakoozy
Ride or die!
Z nami od: 2007/09/24

Yakoozy

3 2

Masa dialogów oraz bądź co bądź, bardzo specyficzny klimat Nie każdy fan Call of Duty czy Battlefield będzie w stanie go przełknąć. Ja się przy gierce świetnie bawię ale trzeba tę zabawę dozować - oczy bolą od czytania a ilość niektórych absurdów może przyprawić o ból głowy All in all, tytuł godny polecenia i warty swojej ceny.

FlyJack
tylkoNintendo.pl
Z nami od: 2005/01/06

FlyJack

3 0

Gra w mojej opinii świetna. Sega kontynuuje 'ducha' Shenmue poprzez tą serię.
Na pewno dla wszystkich 'fanów Japonii'. Minusem dla niektórych może być masa czytania dialogów.