179
90
Wysyłka od 9,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 5 szt.
Wydawca:
Atlus
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5055277033102
Klasyfikacja PEGI:
Od 18 lat

Yakuza Kiwami 2 Steelbook Edition PS4

Smoki należą do Dragon Engine… Yakuza Kiwami 2 to remake oryginalnej Yakuzy 2, całkowicie stworzony na silniku Dragon Engine – tym samym, który był używany przy produkcji najnowszej części serii – Yakuza 6: Song of Life.

Oczom graczy ukaże się przepiękna grafika, zarówno podczas płynnych przejść między walkami, jak i zwykłych czynności, takich jak wchodzenie bądź wychodzenie z budynków. Wszystkie przerywniki oraz kluczowe dialogi zostały nagrane na nowo, aby w jak największym stopniu przypominały pierwowzór, czerpiąc przy tym z najpotężniejszego silnika, z którego seria Yakuza korzystała do tej pory.
Cechy gry Yakuza Kiwami 2:

Największe hity oraz minigry. Kiryu, nie chcąc marnować czasu spędzonego poza linią frontu, nieustanie doskonali swoje umiejętności bojowe bądź czerpie przyjemności z bardziej przyziemnych rozrywek. Gracze będą mogli wykonywać różnorodne (i często prześmieszne) Heat Actions oraz sprawdzić się w znanych już minigierkach, takich jak Golf Bingo czy chociażby oryginalnej grze arcadowej – Virtual On. Czeka ich też powrót popularnego kabaretu, znanego z Yakuzy 0 (oraz uwielbianej przez fanów postaci Yuki!) czy niesławne Toylety SEGI…

Odkryj prawdę o Goro Majimie – tym razem gracze będą mogli zagrać nie tylko postacią Kiryu – fani Szalonego psa z Shimano z chęcią podejmą się przejścia całkowicie nowej kampanii skoncentrowanej na postaci Majimia w komplecie z jego wiernym sztyletem. Nowy rozdział rzuci trochę światła na jego osobistą podróż od końca wydarzeń Yakuza Kiwami do Yakuza Kiwami 2.
Ekstremalna lokalizacja. Producenci dołożyli wszelkich starań, aby w jak najlepszym stopniu oddać japoński charakter gry, a jednocześnie zapewnić graczom najwyższej jakości przeżycia i rozrywkę, które są charakterystyczne dla całej serii Yakuza.

Steelbook dołączany do zamówień będzie przyznawany według kolejności ich składania do momentu wyczerpania zapasu.

W celu zgłębienia historii świata Yakuzy bądź przypomnienia najważniejszych momentów z serii, światowy wydawca gry, SEGA, przygotował specjalną, interaktywną stronę – Yakuza Experience Webstie. Fani gry mogą na nowo doświadczyć historii znanej z wciągającej serii za pomocą 10-częściowego komiksu w wersji cyfrowej, jak również dzięki bogatej mapie powiązań między postaciami i linii czasu. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź: http://yakuza.sega.com/experience/

Zobacz także

Zobacz konsole Sony nowej generacji!
Oferta
stale aktualizowana!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Zobacz wszystkie figurki z serii!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Kopah
Z nami od: 2011/05/16

Kopah

2 0

Świetna część, zaraz obok 5 i 0 najlepsza, polecam każdemu :) Steelbook wygląda pięknie, jest odblaskowy i świetnie się prezentuje na półce.

Kuba
Z nami od: 2017/12/22

Kuba

1 0

Super gierka! Polecam każdemu.

Roxas
Z nami od: 2006/02/20

Roxas

2 0

Yeah, ja też już mam. Śliczny steelbook i wydawca postarał się, żeby stanowił doskonałą parę z Kiwami 1.

Dzięki, Ultimo.

Yakoozy
Ride or die!
Z nami od: 2007/09/24

Yakoozy

2 1

No i jak zwykle Ultima zaskakuje, pozytywnie! :D Gierka już na mnie czeka w domu, dzięki wielki!

Roxas
Z nami od: 2006/02/20

Roxas

3 0

Słodko.

Czekam.