CENA: 499,90
359
90
Oszczędzasz 140,00
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Warner Bros
Wersja językowa:
Polska/angielska
Kod:
5051892189453
Klasyfikacja PEGI:
Strach Przemoc Od 18 lat

Mortal Kombat X Kollectors Edition by Coarse PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
Zobacz opinie (1)
Mortal Kombat X Kollector’s Edition zawierająca:
  • Grę
  • Limitowaną figurkę Scorpiona wykonaną przez Coarse
  • Certyfikat autentyczności figurki
  • Złotą skórkę Scoropiona i kombat pack do pobrania
Mortal Kombat X to dziesiąta odsłona kultowego cyklu brutalnych bijatyk, który istnieje od 1992 roku, a zarazem druga gra z tego cyklu w dorobku studia NetherRealm. Innymi słowy, mamy tu do czynienia z kontynuacją bardzo udanego Mortal Kombat z 2011 roku.Rzecz jasna, fundamenty rozgrywki zostały po staremu. Dwoje wojowników – wybranych z puli składającej się z tak ikonicznych postaci jak Johny Cage, Scorpion czy Sub-Zero – spotyka się na arenie w jakiejś nierzeczywistej krainie i toczy krwawy pojedynek na śmierć i życie, który często wieńczy spektakularnie brutalne „fatality”. Grać można w trybie zarówno jedno-, jak i wieloosobowym – w przypadku tego pierwszego pojedynki odbywają się w ramach kampanii fabularnej, opowiadającej dość bogatą jak na bijatykę historię.

Rzecz jasna, w „dziesiątce” nie zabrakło innowacji względem poprzedniczki. Dotyczą one między innymi dostępnych wojowników – teraz każdy z nich występuje w kilku wariantach, różniących się między sobą stosowaną taktyką i stylem walki. Znalazło się także miejsce dla paru całkowicie nowych postaci i nieznanych aren. Ponadto rozbudowy doczekały się funkcje sieciowe – gracze mogą toczyć starcia w ramach globalnej walki o dominację, gdzie sytuacja i obraz świata ulegają nieustannym zmianom, wraz z każdym rozegranym pojedynkiem. Oprócz tego nie zabrakło także kilku niedostępnych wcześniej form odbywania walk.

Na koniec warto wspomnieć, że gra wyraźnie wyładniała względem poprzedniczki. Jest to przede wszystkim zasługa faktu, że Mortal Kombat X zostało wydane również na konsole ósmej generacji (Xboksa One i PlayStation 4).

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Zobacz wszystkie figurki z serii!
Koszulki dla graczy
Sprawdź ofertę
Abonamenty
Karty przedpłacone
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
IC
Z nami od: 2011/08/19

IC

1 0

Informacja dla kupujących: to jest amerykańskie wydanie gry z kodami działającymi wyłącznie w amerykańskim ps store. Gra ma regionallock i pozwala grać przeciwko graczom wyłącznie używającym amerykańskiej wersji gry.