<
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 479,90
479
90
Wysyłka od 7,95 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Premiera 09/11/2023
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Sega
Wersja językowa:
Japońska (angielskie napisy)
Kod:
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 18 lat

Like a Dragon Gaiden The Man Who Erased His Name Limited Edition PlayStation 5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
W edycji limitowanej znajduje się:

  • Gra
  • etui na okulary
  • otwieracz do butelek
  • stalowy kufel do piwa

Odkryj Oszałamiający Nowy Rozdział w Uznanej Serii Yakuza z "Like a Dragon Gaiden The Man Who Erased His Name"Wprowadź się w pasjonujący nowy rozdział w cenionej serii Yakuza dzięki grze "Like a Dragon Gaiden The Man Who Erased His Name." Ta wieloplatformowa produkcja zabierze graczy w ekscytującą podróż przez podziemny świat przestępczy, łącząc intensywną akcję z uwodzicielską narracją, którą fani serii Yakuza nauczyli się kochać.

Cechy:

  • Dostępna Wylącznie w Wersji Fizycznej w Azji z Opcją Języka Angielskiego - Gra "Like a Dragon Gaiden The Man Who Erased His Name" jest dostępna wyłącznie jako wersja fizyczna w Azji i oferuje opcje języka angielskiego, zapewniając immersyjne doświadczenie dla graczy, którzy chcą wgłębić się w mroczne ulice miast opanowanych przez przestępczość oraz odkryć tajemnice otaczające postaci.
  • Wciel się w Zdecydowanego Protagonistę - Naciesz się rolą zdeterminowanego bohatera, który musi radzić sobie w gąszczu oszustw, zdrad i walki o władzę, tworząc przy tym niespodziewane sojusze. Gra oferuje charakterystyczną mieszankę dynamicznej walki pełnej akcji oraz poruszającego opowiadania, które uczyniło serię Yakuza ulubieńcem fanów.
  • Bogato Zarysowane Otoczenia i Kompleksowe Postacie - Dzięki starannie zarysowanym otoczeniom oraz złożonym postaciom, "Like a Dragon Gaiden The Man Who Erased His Name" oferuje immersyjne doświadczenie, które wciągnie cię w swój świat.
  • Walka na Wysokim Poziomie z Dwiema Efektownymi Stylami Walki - Pozwól sobie na dynamikę walki, przeskakując między stylami walki Yakuza i Agenta, angażując się w walkę wręcz. Z stylem Yakuza możesz siać strach w sercach wrogów, wykorzystując dzikie i agresywne ruchy napędzane siłą i wdziękiem Kiryu. Styl Agenta pozwala na zadawanie ciosów z absolutną prędkością i precyzją, używając zaawansowanych gadżetów, takich jak zelektryfikowane liny. Strategicznie dostosuj się do sytuacji i wykorzystaj oba style, by dominować nad hordami wrogów.
  • Bezgraniczna Rozrywka - Niezależnie czy walczyłeś na tajemnej arenie Zamku, śpiewałeś nową piosenkę w karaoke, delektowałeś się drinkiem w klubie kabaretowym z żywymi aktorami, czy ścigałeś się na torze z kieszonkowymi samochodzikami, świat gry oferuje niekończącą się różnorodność immersyjnych doświadczeń. Tajemnicza informator o imieniu Akame dostarcza również emocjonujących misji pobocznych, wciągając cię w epickie starcie, które rozwija się w miarę eksploracji i cieszenia się dzielnicami Sotenbori, Yokohama oraz tajemniczym Zamkiem.

"Like a Dragon Gaiden The Man Who Erased His Name" to niezastąpione urozmaicenie dla serii Yakuza. Czy jesteś długoletnim fanem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, ta gra obiecuje wciągające i przekonujące doświadczenie, które utrzyma cię wciągniętym od początku do końca. Zagłęb się w świat przestępstwa, lojalności i odkupienia, i odkryj prawdziwe znaczenie bycia członkiem Yakuza.

Zobacz także

Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Narodziny sagi,
w jednym pudełku!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Like a Dragon Gaiden The Man Who Erased His Name Limited Edition" (PlayStation 5).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.