CENA: 89,90
69
90
Oszczędzasz 20,00
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Electronic Arts
Kod:
5035225110079
Klasyfikacja PEGI:
Strach Przemoc Od 18 lat
:

Dead Space 3 Xbox 360

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (3)
W Dead Space 3 inżynier Isaac Clarke i żołnierz John Carver przemierzają kosmos w poszukiwaniu źródła plagi nekromorfów. Gdy ich statek rozbija się na planecie Tau Volantis, muszą wspólnie przeczesywać odludne połacie skutej lodem planety w poszukiwaniu surowców i nadających się do wykorzystania części. Zdolności inżynierskie Isaaca zostaną poddane wymagającemu sprawdzianowi, gdy będzie on próbował konstruować broń i narzędzia konieczne do przetrwania. Pod powierzchnią Tau Volantis kryje się klucz do ostatecznej rozprawy z nekromorfami, ale drogi do niego bronią potężne lawiny, zdradliwe stoki górskie i czyhające zewsząd zagrożenie. W konfrontacji z bezwzględnymi żywiołami i morderczymi mutantami rozbitkowie muszą połączyć siły, aby wspólnie ocalić ludzkość przed nadchodzącą apokalipsą.Najważniejsze cechy:
 • Połącz siły i wspólnie rozpraw się z nekromorfami. Rozegraj całą kampanię w trybie jednoosobowym lub sieciowo we współpracy ze znajomym. W każdej chwili możesz wskoczyć do akcji bez konieczności kluczenia po menu i anulowania gry!
 • Przetrwaj w nieznanym i wrogim środowisku. Przemierzaj rozległe połacie pokrytej lodem i śniegiem Tau Volantis, znajduj podziemne miasta, wykonuj misje poboczne i przeszukuj porzucone obozowiska.
 • Uratuj ludzkość przed zagładą. Poznaj tajemnice owiane mrokiem przeszłości, odkryj źródło plagi nekromorfów i walcz o istnienie całej rasy ludzkiej!
 • Zobacz także

  Abonamenty
  Karty przedpłacone
  Modele Gundam
  Nie wymagają kleju!
  Konsole Switch
  w nowych, niższych cenach!
  Abonamenty
  Karty przedpłacone
  Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
  wolfman
  Z nami od: 2013/02/08

  wolfman

  0 0

  Limited Edition wg EA

  Z horroru jakim byla 1 zrobiono shooter jakich wiele. W dodatku po co w naszym jezyku jak moze byc drogo i po angielsku. Dla zabawy pozbawiono Eu edycji kolekcjonerskiej bo to co nazywa sie Limitowana wola o pomste

  ELIATROP
  Z nami od: 2013/02/03

  ELIATROP

  0 0

  cud

  Cud miód i i tydzień z życiorysu mimo że sesja trwa. Ale dla takiej produkcji WARTO!!!

  kunik79
  Z nami od: 2013/01/14

  kunik79

  0 0

  Świetny Tytuł

  No to nie długo zamawiamy.Oczywiście mam pozostałe dwie produkcje no po prostu kapitalne, biorę w ciemno!!!! ;) Polecam pozostałe części