<
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 139,90
139
90
Wysyłka od 12,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Wydawca:
Capcom
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
0013388550371
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 18 lat

Onimusha Warlords Xbox One

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zremasterowana wersja pierwszej odsłony serii Onimusha z 2001 roku. Tytuł, który łączy cechy slashera i survival horroru, przenosi nas do XVI-wiecznej Japonii i stawia zadanie uratowania porwanej księżniczki z rąk przebiegłego Ody Nobunagi oraz jego armii demonicznych poddanych.

W trakcie przygody gracze przenoszą się do pogrążonej w wojnie feudalnej Japonii i wcielają w samuraja Samanosuke Akechiego oraz młodą ninja o imieniu Kaede. Oboje starają się uratować księżniczkę Yuki z rąk złowrogich demonów, które zaatakowały zamek Inabayama. Duet protagonistów wkrótce odkrywa, że za atakiem stoi przebiegły lord Oda Nobunaga, który został wskrzeszony przez demony i planuje poświęcić Yuki w demonicznym rytuale.


Remaster oferuje odświeżoną grafikę, przystosowaną do współpracy ze współczesnymi rozdzielczościami. Gra może wyświetlać obraz zarówno w proporcjach ekranu 4:3, jak i w standardowych już dzisiaj 16:9. Poprawiono wygląd postaci, tekstur oraz całego interfejsu. Duże zmiany zaszły także w warstwie dźwiękowej. Gra posiada nowy instrumentalny soundtrack, poprawiony angielski dubbing, a także japońską ścieżkę dialogową udostępnioną po raz pierwszy w zachodnim wydaniu tytułu.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Promocja cyfrowa do 23 marca!
Nie czekaj na dostawę!
Podstawki pod pady
lub telefony
Modele Gundam
w super cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Onimusha Warlords" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.