Niedostępny
Ten produkt jest obecnie niedostępny i nie wiemy kiedy powróci do oferty.
Wydawca:
Microsoft
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
UL16438
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat
:
:

Minecraft Xbox One

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Minecraft to przebojowa produkcja niezależnego studia Mojang Specifications. Gracze wcielają się w górnika, który wpierw pozyskuje duże przypominające cegły bloki, a potem tworzy z nich różnego rodzaju konstrukcje.

Cała gra to w gruncie rzeczy jedna wielka piaskownica, nieograniczająca w żaden sposób swobody gracza. Zostajemy wrzuceni do wygenerowanego proceduralnie świata zbudowanego w całości z trójwymiarowych bloków. Bawiąc się w górnika uzyskujemy materiały, z których potem produkujemy wszystko, co tylko sobie wymarzymy – broń, narzędzia czy budynki. Świat Minecrafta zbudowany jest jedynie z takich właśnie bloków i w grze znajdziemy 55 różnych ich rodzajów, każdy posiadający własne cechy i nadający się do różnych celów.Gra oferuje zabawę w trybie klasycznym, w którym możemy bez żadnego stresu tworzyć kolejne konstrukcje oraz tryb Survival. W tym drugim gracze mogą czuć się bezpiecznie jedynie podczas dnia. Gdy natomiast zapada noc pojawiają się potwory, a ich jedynym celem jest pozbawienie nas życia i tylko odpowiednie przygotowanie w czasie dnia może nas ocalić przed śmiercią. Nasze działania mogą sięgać tak daleko, jak tylko zechcemy, ponieważ świat gry jest nieograniczony i generuje się automatycznie wraz z odkrywaniem nowych obszarów. Dodatkowo, twórcy zadbali o udostępnienie trybu multiplayer, w którym wznosimy konstrukcje we współpracy z innymi graczami.

Grafika Minecraft utrzymana jest w stylistyce retro. Choć całość gry stworzona została w pełnym trójwymiarze, to jednocześnie każdy element świata zbudowany jest z dużych prostokątnych bloków, przywołując na myśl produkcje z 8-bitowych komputerów typu Commodore 64.

Minecraft pakiet startowy zawiera:

Podstawową wersję gry Minecraft,
700 monet Minecoins. Wydaj je na dostępnym w grze rynku na mapy, skórki, zestawy tekstur i nie tylko,
Pakiet startowy: Mity greckie, Zestaw tekstur plastikowych, Zestaw skórek 1 i Zestaw skórek złoczyńców.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Graj bezprzewodowo
na swojej konsoli!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Konsole Switch
sprawdź ofertę
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Minecraft" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.