CENA: 89,00
89
00
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
Microsoft
Kod:
8806188762271
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat
:
:
:

Minecraft Dungeons Przepustka Sezonowa Xbox (kod aktywacyjny) Klucze do gier, Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
  • Kontynuuj historię i odkryj sekrety Minecraft Dungeons. Dzięki przepustce sezonowej będziesz mieć dostęp do kolejnych czterech DLC, gdy tylko będą dostępne! Wymaga gry Minecraft Dungeons (sprzedawanej osobno).
  • Zdobądź następne cztery DLC taniej niż gdybyś dokonywał pojedynczych zakupów każdego z nich.
  • Zmierz się z nowymi mobami, pokonuj nowe poziomy, zbieraj unikalne przedmioty i odkryj historię stojącą za zupełnie nowymi misjami w każdym DLC zawartym w przepustce sezonowej.

* Ważne informacje znajdują się na dole strony.

Kontynuuj historię i odkryj sekrety Minecraft Dungeons! Dzięki przepustce sezonowej będziesz mieć dostęp do kolejnych czterech DLC, gdy tylko będą dostępne! Dodatkowo otrzymasz je taniej niż gdybyś dokonywał pojedynczych zakupów każdego z nich. Zmierz się z nowymi mobami, przejdź przez nowe poziomy, zbieraj unikalne przedmioty i odkryj historię kryjącą się za zupełnie nowymi misjami w każdym DLC zawartym w przepustce sezonowej. Oczywiście z każdym nowym DLC pojawia się więcej tajemnic do rozwiązania i łamigłówek do odblokowania. Nie przegap niczego dzięki przepustce sezonowej!

Przepustka sezonowa
Kontynuuj historię i odkryj sekrety Minecraft Dungeons! Dzięki przepustce sezonowej będziesz mieć dostęp do kolejnych czterech DLC, gdy tylko będą dostępne!

Kup DLC ze zniżką
Zdobądź następne cztery DLC taniej niż gdybyś dokonywał pojedynczych zakupów każdego z nich.

Zupełnie nowe misje
Zmierz się z nowymi mobami, przejdź przez nowe poziomy, zbieraj unikalne przedmioty i odkryj historię kryjącą się za zupełnie nowymi misjami w każdym DLC zawartym w przepustce sezonowej.

Nie przegap nowych treści
Z każdym nowym DLC pojawia się więcej tajemnic do rozwiązania i łamigłówek do odblokowania. Nie przegap żadnej nowej zawartości dzięki przepustce sezonowej!

*Ważne informacje:

Gra na konsolę Xbox One, w którą można grać na konsoli Xbox Series X|S. Musisz zaakceptować Umowę o świadczenie usług Microsoft (microsoft.com/msa). Wymagane pobieranie (znaczna ilość miejsca na dane, szerokopasmowe połączenie internetowe i opłaty dostawcy usług internetowych). Może wymagać dodatkowego sprzętu i subskrypcji. Usługi i pomoc techniczna Xbox nie są dostępne we wszystkich regionach (xbox.com/regions). Funkcje i usługi online mogą się różnić w zależności od regionu i z czasem ulec zmianie lub zostać wycofane. Może zawierać zakupy w grze. Wymaga konta Microsoft. Wymaga Minecraft Dungeons (sprzedawane osobno). Minecraft.net/dungeons. Z wyjątkiem przypadków wymaganych przez prawo, kody nie podlegają zwrotowi. Tryb dla wielu graczy / kooperacji na konsoli online wymaga subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub Xbox Live Gold (członkostwa sprzedawane osobno). 4K Ultra HD tylko na Xbox One X i Xbox Series X; wymagany kompatybilny telewizor. Rozgrywka między-generacyjna może być ograniczona do określonych trybów i funkcji.

OSTRZEŻENIE: Niektóre osoby mogą doznać ataków epileptycznych w wyniku wystawienia na działanie błyskających świateł lub sekwencji obrazów z gier komputerowych. (xbox.com/healthandsafety)
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Podstawki pod pady
lub telefony
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Minecraft Dungeons Przepustka Sezonowa Xbox (kod aktywacyjny)" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.