24
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Wysyłka 5-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 5-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
Games Workshop
Kod:
9918995819606

Farba Citadel Air Typhon Ash 24 ml Hobby

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)


Paleta farb akrylowych Citadel, posiada bogatą kolorystykę oraz kilka linii, dedykowanych malowaniu modeli i figurek ze świata Warhammer, miniatur kolekcjonerskich czy modeli redukcyjnych. Wszystkie farby cechuje doskonały poziom krycia, wysoka wydajność i znakomity stosunek ceny do jakości.Farbki Games Workshop są nietoksyczne, wytworzone na bazie wody, dedykowane do plastiku, metalu i żywicy oraz nie zawierają trujących rozpuszczalników. Niezależnie od preferowanego przez modelarza  elementu czy figurki, zawsze przy pomocy farb Citadel Colour uzyskamy spektakularne efekty.

Paleta zawiera kilka linii:

  • Citadel Air została stworzona do malowania aerografami.
  • Citadel Base są podstawą malowania metodą klasyczną, zapewniają one doskonałe krycie, dając bazę bogatych kolorów do malowania.
  • Ciatdel Contrast daje żywą bazę i realistyczne cieniowanie, a wszystko to po jednej aplikacji.
  • Citadel Dry idealnie sprawdza się przy malowaniu metodą suchego pędzla - jest to łatwy sposób na wydobycie szczegółów lub wykonanie cieniowania na figurce.
  • Citadel Layer mogą być nakładane w wielu warstwach, aby wydobyć dodatkowe szczegóły na miniaturach. Farbki z tej linii są szczególnie polecane do podkreślania krawędzi i innych drobnych elementów.
  • Citadel Technical pozwalają na dodanie wszelkiego rodzaju efektów specjalnych do twoich modeli. Spalona ziemia, krwawe plamy, rdza i korozja czy widmowe poświaty - każdy z nich to efektowny sposób na wykończenie twoich figurek.
  • Citadel Shade ułatwiają dodawanie realistycznego cieniowania modeli. Zostały zaprojektowane tak, aby wnikać w zagłębienia twoich miniatur, zapewniając doskonałe rezultaty przy minimalnym wysiłku.
  • Citadel Sprays sprawiają, że malowanie modelu jest łatwe i szybkie. Każdy z nich działa jak podkład, który przygotowuje model do dalszego malowania. Wydajność, szybki czas wiązania oraz bogata paleta kolorów to główne cechy tej linii.

Zobacz także

Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Modele Gundam
w super cenach!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Farba Citadel Air Typhon Ash 24 ml" (Hobby).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.