O nas


Szanowni Państwo,

Firma Ultima powstała w 1997 i od tego czasu staramy się dostarczać klientom wszystkiego co najlepsze i najciekawsze w świecie elektronicznej rozrywki. Skupiliśmy się przede wszystkim na grach oraz sytemach do gier wideo oferujących zabawę na najwyższym poziomie a także produktach, które pośrednio lub bezpośrednio o tym traktują, którymi od zawsze się fascynujemy.

Już od 1998 roku działamy w wirtualnym świecie, prowadząc jeden z pierwszych sklepów internetowych w Polsce. W ciągu tych kilku lat staliśmy się znaną i cenioną firmą wśród polskich graczy. Skupiliśmy dookoła siebie zespół młodych ludzi, którzy dają z siebie wszystko, aby każdy klient korzystający z naszych usług był zadowolony. Staramy się, aby produkty będące w naszej ofercie dostępne były zawsze w korzystnej cenie, a klient wydający nierzadko duże pieniądze przekonany o trafności wyboru.

Nasze starania zostały docenione przez prasę branżową, w tym głównie przez magazyn Komputer Świat Gry, który to w 2005 roku uznał nas za najlepszy sklep w Polsce oferujący gry komputerowe. W teście brało udział 12 firm z całej Polski. Wyprzedziliśmy nawet największą polską księgarnię internetową Merlin.pl.

Od początku 2004 roku w związku rosnącym zainteresowaniem i z myślą o ciągłej potrzebie sprostania Waszym wymaganiom poszerzyliśmy naszą ofertę o nowe kategorie produktów powiązanych z elektroniczną rozrywką. Stworzyliśmy działy z: grami PC-towymi i wszelkimi związanymi z nimi akcesoriami – joypady, klawiatury, myszki, głośniki, itp. Wprowadziliśmy do sprzedaży odtwarzacze DVD, odtwarzacze mp3, zestawy kina domowego i inne. Oferta nasza jest bezustannie aktualizowana i poszerzana o nowe produkty.

Na naszej stronie internetowej znajdziecie opis każdego produktu, a jeżeli nadal będziecie mieli jakieś wątpliwości lub jesteście Państwo zainteresowani produktem, który nie znajduje się w naszej ofercie prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez e-mail. Szczegóły w dziale KONTAKT.

Wszystkich korzystających z naszych usług po raz pierwszy prosimy o zapoznanie się z działem REGULAMIN.

Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi dotyczące naszej oferty jak i naszego działania. Powstaliśmy z myślą o Was i dlatego chcielibyśmy abyście Wy decydowali o naszym rozwoju. Jeżeli chcecie aby nasza oferta poszerzyła się o jakiś asortyment, lub coś zmieniła w swoim działaniu piszcie i dzwońcie, a z przyjemnością zapoznamy się ze wszelkimi uwagami.

Zapraszamy serdecznie

Załoga ULTiMA.PL