Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 169,90
49
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 3 szt.
Wydawca:
Prime Matter
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
4020628618421
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 16 lat
:

Scars Above Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Scars Above to wymagająca trzecioosobowa przygodowa strzelanka akcji w stylu sci-fi. Gra łączy satysfakcjonujące uczucie pokonywania trudności z wciągającą i zawiłą historią, osadzoną w tajemniczym, obcym świecie, który czeka na odkrycie.

Niektórych rzeczy nie powinno się odkrywać…

Na orbicie Ziemi pojawia się kolosalna i enigmatyczna struktura obcych, która wprawia w osłupienie cały świat; ludzkość nazywa ją „Metahedronem”. Zespół Sentient Contact Assessment and Response (SCAR) – składający się z naukowców i inżynierów – zostaje wysłany w celu zbadania tej zagadki.Jednak sprawy nie idą zgodnie z planem, a Metahedron przenosi zespół przez kosmos na tajemniczą planetę pozasłoneczną. Wcielamy się w rolę dr Kate Ward – członkini SCAR – która budzi się oszołomiona, sama w dziwnym, nieprzyjaznym środowisku. Zdeterminowana, aby przeżyć, wyrusza, by odnaleźć swoją załogę i rozwikłać tajemnicę tego, co się wydarzyło.

PRZETRWAĆ WBREW WSZELKIM PRZECIWNOŚCIOM
Kate jest astronautką i naukowczynią – nie żołnierką – ale jest zaradna i zdeterminowana, by zrobić wszystko, aby przetrwać. Korzystaj z kombinacji broni dystansowej, urządzeń, materiałów eksploatacyjnych i ataków wręcz. Zarządzaj wytrzymałością, biegając, robiąc uniki, wykorzystując słabe punkty i odkrywając skuteczne taktyki, aby pokonać wrogów Łącz różne ataki elementarne, aby walczyć z przeciwnościami losu i przebić się przez przeszkody, których nie da się pokonać w inny sposób. Twórz różne przedmioty i gadżety, które pomogą ci w walce z niezliczonymi zagrożeniami na tej egzoplanecie.

ODKRYWAJ TAJEMNICZĄ EGZOPLANETĘ
Zanurz się w starannie przygotowanej przygodzie, inspirowanej klasyką science-fiction. Odkryj obcy świat pełen niezliczonych zagrożeń, przepięknych krajobrazów i ruin wskazujących na starożytną, zaawansowaną cywilizację, która z jakiegoś powodu zniknęła. Przemierzaj różne biomy, takie jak bagna, mroźne pustkowia, podziemne jaskinie i obiekty obcych – wszystkie z własnym zestawem wyzwań, wrogów, sekretów i zagrożeń środowiskowych.

WYBIERZ SIĘ NA WYPRAWĘ BADAWCZĄ
Kate jest niezwykle rzetelną naukowczynią – jej rozległa wiedza naukowa pomoże wydobywać informacje z otoczenia, skanując artefakty, materiały i stworzenia, by poznać ich cechy, właściwości i słabości. Badając otoczenie, będziesz przeprowadzać analizy i zdobywać wiedzę, która pozwoli ci tworzyć nowe gadżety, bronie i odblokowywać zdolności w drzewkach ksenobiologii i inżynierii.

EKSCYTUJĄCE WALKI Z BOSSAMI
Upiorne modele wrogów – o zróżnicowanych strategiach i taktykach – sprawią, że starcia będą nowatorskie, zmuszając cię do znalezienia kreatywnych sposobów na ich pokonanie.

CECHY GRY:

  • Zanurz się w ekscytującą przygodę sci-fi inspirowaną klasyką gatunku
  • Poznaj enigmatyczny i zawiły świat obcych – z mnóstwem tajemnic do odkrycia
  • Walcz taktycznie, używając kombinacji ataków żywiołów, gadżetów i przedmiotów, oraz wykorzystując środowisko i słabości wroga
  • Walcz z ekscytującymi i wymagającymi przeciwnikami i bossami, od potężnych skalnych monstrów po koszmarne stworzenia czające się w ciemności
  • Zdobywaj wiedzę i nowe umiejętności
  • Skanuj wrogów, aby poznać ich słabości i zachowania
  • Wykorzystuj umiejętności naukowe do przeprowadzania badań i ekstrapolacji informacji.

Zobacz także

Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Modele Gundam
w super cenach!
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Scars Above" (Xbox Series X).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.