Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 14,90
10
89
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu lub do godziny 00:00 w dniu .
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Games Workshop
Kod:
9918995121106

Farba Citadel Layer Wild Rider Red 12 ml Hobby

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)


Paleta farb akrylowych Citadel, posiada bogatą kolorystykę oraz kilka linii, dedykowanych malowaniu modeli i figurek ze świata Warhammer, miniatur kolekcjonerskich czy modeli redukcyjnych. Wszystkie farby cechuje doskonały poziom krycia, wysoka wydajność i znakomity stosunek ceny do jakości.Farbki Games Workshop są nietoksyczne, wytworzone na bazie wody, dedykowane do plastiku, metalu i żywicy oraz nie zawierają trujących rozpuszczalników. Niezależnie od preferowanego przez modelarza  elementu czy figurki, zawsze przy pomocy farb Citadel Colour uzyskamy spektakularne efekty.

Paleta zawiera kilka linii:

  • Citadel Air została stworzona do malowania aerografami.
  • Citadel Base są podstawą malowania metodą klasyczną, zapewniają one doskonałe krycie, dając bazę bogatych kolorów do malowania.
  • Ciatdel Contrast daje żywą bazę i realistyczne cieniowanie, a wszystko to po jednej aplikacji.
  • Citadel Dry idealnie sprawdza się przy malowaniu metodą suchego pędzla - jest to łatwy sposób na wydobycie szczegółów lub wykonanie cieniowania na figurce.
  • Citadel Layer mogą być nakładane w wielu warstwach, aby wydobyć dodatkowe szczegóły na miniaturach. Farbki z tej linii są szczególnie polecane do podkreślania krawędzi i innych drobnych elementów.
  • Citadel Technical pozwalają na dodanie wszelkiego rodzaju efektów specjalnych do twoich modeli. Spalona ziemia, krwawe plamy, rdza i korozja czy widmowe poświaty - każdy z nich to efektowny sposób na wykończenie twoich figurek.
  • Citadel Shade ułatwiają dodawanie realistycznego cieniowania modeli. Zostały zaprojektowane tak, aby wnikać w zagłębienia twoich miniatur, zapewniając doskonałe rezultaty przy minimalnym wysiłku.
  • Citadel Sprays sprawiają, że malowanie modelu jest łatwe i szybkie. Każdy z nich działa jak podkład, który przygotowuje model do dalszego malowania. Wydajność, szybki czas wiązania oraz bogata paleta kolorów to główne cechy tej linii.

Zobacz także

Podstawki pod pady
lub telefony
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Farba Citadel Layer Wild Rider Red 12 ml" (Hobby).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.