<
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 509,90
509
90
Prezent:
CITADEL SMALL BASE BRUSH
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Games Workshop
Kod:
5011921177301
:
:

Strike Force Agastus Hobby

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Space Marines, czyli Adeptus Astartes, to najwięksi obrońcy Ludzkości oraz najwspanialsi z wojowników Imperatora Ludzkości. Dzięki surowemu reżimowi modyfikacji genetycznej, kondycji psychicznej i rygorystycznemu treningowi stali się pod każdym względem lepsi od normalnego człowieka.

Kosmiczni Marines są nietknięci przez zarazę lub jakąkolwiek inną naturalną chorobę i mogą odnieść rany, które zabiłyby kilka razy mniejszą istotę, a mimo to żyją, by walczyć na nowo. Odziani w starożytne zbroje i władający najpotężniejszą bronią znaną człowiekowi, są przerażającymi przeciwnikami, a ich oddanie Imperatorowi i Imperium Człowieka jest bezgraniczne.

Zestaw zawiera :
  • Plastikowe części niezbędne do budowy 17 modeli : 5x Heavy Intercessors oraz 12 zupełnie nowych modeli : niesamowicie wszechstronny Primaris Lieutenant, skoncentrowany na walce wręcz Brutalis Dreadnought, oraz 10x Desolation Marines
  • Wszystkie modele są dostarczane z dedykowanymi podstawkami
  • 16-stronicową broszurę z zasadami, zawierającą wszystkie nowe arkusze danych oraz dwa zestawy Ultramarines Infantry Transfer Sheets, każdy z 279 oddzielnymi kalkomaniami.
Brutalis Dreadnought jest potężną machiną wojenną, która może rozrywać pojazdy na strzępy za pomocą niszczących szponów lub atakować wrogów za pomocą pary pięści wyposażonych w podwójne bolt rifle. Oddział Spustoszenia może uzbroić się w pociski superfrag do rażenia piechoty lub superkrak do niszczenia czołgów - z bocznymi wyrzutniami kasteli pośrednich.

Porucznik jest jednym z najbardziej wszechstronnych bohaterów w historii, z wyborem części dekoracyjnych i bogatym wyposażeniem. Może nosić przy sobie pistolet plazmowy, ciężki pistolet boltowy lub karabin boltowy w jednej z trzech konfiguracji, a wszystko to przy użyciu pięści lub miecza energetycznego.
Miniatury są wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych oraz wymagają samodzielnego montażu i malowania. 
Farby i akcesoria malarskie są sprzedawane osobno.

Zobacz także

Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Abonamenty
Karty przedpłacone
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Modele Gundam
w super cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Strike Force Agastus" (Hobby).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.