Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 184,90
142
07
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Games Workshop
Kod:
9781804571866

Warhammer 40,000: Tyrannic War Hobby

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Tyranidy to pozagalaktyczny, złożony gatunek ohydnych, insektoidalnych xenosów. W rzeczywistości tworzą oni cały kosmiczny ekosystem składający się z niezliczonej ilości różnych bioform, które są wariacjami na temat tego samego motywu genetycznego.

Tyranidy są niepodobne do żadnego innego inteligentnego gatunku napotkanego przez ludzkość. To najwięksi drapieżnicy, dla nich wszystkie żywe istoty, od najmniejszego owada po najbardziej zaawansowaną cywilizację gwiezdną, są zwykłymi ofiarami. Dopiero teraz mieszkańcy galaktyki zdają sobie sprawę ze skali zagrożenia. Jeśli nie uda się powstrzymać Tyranidów, będzie to oznaczało ni mniej ni więcej, tylko wyginięcie wszelkiego życia.

Gatunek Tyranidów ma na celu wyłącznie własne przetrwanie, rozmnażanie i rozwój ewolucyjny. Wspólnie tworzą monstrualny superorganizm, który przemierza wszechświat w swoich wielkich flotach biomechanicznych statków-rojów, systematycznie konsumując wszelką inną biomaterię, by umożliwić sobie szybką ewolucję i reprodukcję.


184-stronicowa książka Crusade: Tyrannic War zawiera pełne, nowe zasady Krucjaty, a także rozszerza rozgrywkę o reguły i misje, które odzwierciedlają koszmarną inwazję Tyranidów w sercu Czwartej Wojny.

  • 184 strony
  • Full kolor
  • Wydanie anglojęzyczneZobacz także

Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Modele Gundam
w super cenach!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Warhammer 40,000: Tyrannic War" (Hobby).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.