Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 179,90
179
90
Wysyłka od 15,90 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Games Workshop
Kod:
5011921170036

Tau Empire XV88 Broadside Battlesuit Hobby

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Kombinezon bojowy XV88 Broadside jest jednym z najciężej opancerzonych zestawów bojowych T'au, które mogą być używane przez Kastę Ognia i jako takie są noszone tylko przez najbardziej doświadczonych weteranów T'au.
Mimo że Broadside jest podobny do bardziej popularnego XV8 Crisis Battlesuit, traci mobilność i zwrotność na rzecz uzbrojenia w najbardziej niszczycielską broń w arsenale T'au.

Jednostki wyposażone w tę broń mogą atakować i niszczyć najcięższe cele wroga. Każdy kombinezon bojowy Broadside dysponuje siłą ognia porównywalną z czołgiem bojowym. XV88 Broadside Battlesuit są najczęściej wykorzystywane do zapewnienia piechocie T'au wsparcia ogniowego na dalekie odległości.

Ten wieloczęściowy zestaw zawiera 91 elementów oraz arkusz transferowy T'au, dzięki któremu można stworzyć Broadside Battlesuit i dwa Drony.

This multi-part plastic kit contains 91 components and a T'au transfer sheet with which to make a Broadside Battlesuit and two Drones.Miniatury są wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych oraz wymagają samodzielnego montażu i malowania. 
Farby i akcesoria malarskie są sprzedawane osobno.

Zobacz także

Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Tau Empire XV88 Broadside Battlesuit" (Hobby).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.