109
90
Wysyłka od 15,90 ZŁ
Wysyłka 5-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 5-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
Games Workshop
Kod:
5011921196982
:

Tyranids Termagants and Ripper Swarm + Paints Hobby

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Tyranidy to pozagalaktyczny, złożony gatunek ohydnych, insektoidalnych xenosów. W rzeczywistości tworzą oni cały kosmiczny ekosystem składający się z niezliczonej ilości różnych bioform, które są wariacjami na temat tego samego motywu genetycznego.

Są niepodobne do żadnego innego inteligentnego gatunku napotkanego przez ludzkość. To najwięksi drapieżnicy, dla nich wszystkie żywe istoty, od najmniejszego owada po najbardziej zaawansowaną cywilizację gwiezdną, są zwykłymi ofiarami. Dopiero teraz mieszkańcy galaktyki zdają sobie sprawę ze skali zagrożenia. Jeśli nie uda się powstrzymać Tyranidów, będzie to oznaczało ni mniej ni więcej, tylko wyginięcie wszelkiego życia.

Gatunek ten ma na celu wyłącznie własne przetrwanie, rozmnażanie i rozwój ewolucyjny. Wspólnie tworzą monstrualny superorganizm, który przemierza wszechświat w swoich wielkich flotach biomechanicznych statków-rojów, systematycznie konsumując wszelką inną biomaterię, by umożliwić sobie szybką ewolucję i reprodukcję.


Budowanie i malowanie modeli to ekscytujący sposób na zaangażowanie się w hobby, które z czasem staje się coraz bardziej satysfakcjonujące. Aby zacząć, będziesz potrzebował kilku narzędzi i zestawu farb. Warhammer 40,000 Introductory to kompletny produkt dla początkujących, zawierający podstawy, które będą stanowić rdzeń twojego zestawu hobbystycznego.

W pudełku znajdziesz :

  • 3x Termagants oraz Ripper Swarm - wszystkie figurki typu push-fit 
  • Pędzel i pięć farb marki Citadel: Corax White, Wraithbone, Naggaroth Night, Thunderhawk Blue, Magos Purple, Armageddon Dust


Miniatury są wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych oraz wymagają samodzielnego montażu i malowania. 
Farby i akcesoria malarskie są sprzedawane osobno.

Zobacz także

Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Modele Gundam
w super cenach!
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Tyranids Termagants and Ripper Swarm + Paints" (Hobby).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.