<
159
90
Wysyłka od 15,90 ZŁ
Wysyłka 5-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 5-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
Games Workshop
Kod:
5011921177912
:

Warcry Horns of Hashut Hobby

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Hashut to bóg Chaosu, zwany Ojcem Ciemności, bóg tyranii i ognia, często przedstawiany jako szalejący byk. Choć jego boskość jest kwestionowana, jego potęga nie ulega wątpliwości, a jego armie są niezwykle pomysłowe i potrafią tworzyć koszmarne bronie, wiążąc daemońskie byty z ich maszynami bojowymi.

Choć większość jego wyznawców to duardini (krasnoludy) zepsuci przez siły Chaosu, każda rasa może zostać zapisana do misji Hashuta, która ma na celu przekształcenie wszystkiego na popielatym pustkowiu. Zwłaszcza ci, którzy wybiorą przetrwanie zamiast całkowitego zniszczenia, gdyż armie Hashuta nie pozostawią nic na swoim szlaku.

Horns of Hashut są awangardą tych armii. Przygotowują teren pod budowę kuźni, wykorzystując swoją sylwetkę oraz narzędzia kowalskie nie do tworzenia, lecz do wypalania ziemi i niszczenia wszystkiego. Najznamienitsi wojownicy mogą nosić maskę wojenną z rogami byka zwaną hashutaar, rytuał, który zapewnia zwiększoną siłę, jeśli noszący przeżyje założenie jej, gdy metal jest jeszcze rozgrzany do czerwoności.

Otrzymali zadanie zniszczenia Gnarlwood jako punktu wyjścia do podboju przez Hashut Thondii, kontynentu alfa w Krainie Bestii. Zadanie to okazało się jednak dla nich zbyt trudne, gdyż każde drzewo, które poczuli, każdy stratagem, który przyjęli, by zranić ziemię, został skarcony przez Ghura.


W opakowaniu znajdziesz :
  • Plastikowe elementy do budowy 10 figurek Ruinators oraz Demolishers
  • Zestaw dedykowanych podstawek do miniatur
  • Modele kompatybilne ze Slaves to Darkness do Warhammer Age of SigmarMiniatury są wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych oraz wymagają samodzielnego montażu i malowania. 
Farby i akcesoria malarskie są sprzedawane osobno.

Zobacz także

Modele Gundam
w super cenach!
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Warcry Horns of Hashut" (Hobby).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.