<
179
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Nintendo
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
045496478056
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat
:
:
:
:
:

Luigi's Mansion Nintendo 3DS, New Nintendo 3DS

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Przygodowa gra akcji, pozwalająca graczom wcielić się w tytułowego Luigiego – bohater trafia do nawiedzonej rezydencji, której kolejne pomieszczenia przemierza w poszukiwaniu swojego zaginionego brata.

Na Luigi’s Mansion składają się cztery główne etapy, w których zajmujemy się przemierzaniem domostwa (dostęp do kolejnych pokoi otrzymujemy po znalezieniu odpowiedniego klucza), zbieraniem poukrywanych tam skarbów oraz walką z napotkanymi duchami. 
W trakcie walk robimy użytek z latarki, przy pomocy której ogłuszamy oponentów, zapewniając sobie możliwość wchłonięcia ich do Poltergusta 3000, czyli specjalnie zmodyfikowanego odkurzacza; warto jednak pamiętać, że każdy duch ma określoną liczbę punktów życia, a im więcej ich posiada, tym trudniej go wciągnąć do wnętrza urządzenia.
Poza szeregowymi wrogami, na pokonanie czekają również specjalni adwersarze (których eliminacja wymaga spełnienia speczficynzch warunków), a także podstępni i znacznie wytrzymalsi bossowie czekający na końcu każdego poziomu.
Na szczęście Luigi nie musi wędrować po posiadłości po omacku, gdyż ma do dyspozycji również tak zwanego Game Boya Horror, czyli specjalne urządzenie zawierające mapę domostwa, na której oznaczono odwiedzone pomieszczenia, otwarte i zamknięte przejścia czy choćby zdobyte skarby.
Warto odnotować, że po ukończeniu przygody można spróbować swoich sił w trybie Hidden Mansion, zawierającym lustrzane odbicie posiadłości; czekają tu na pokonanie jeszcze silniejsi bossowie i liczniejsi oraz sprytniejsi adwersarze.

Zobacz także

Promocja cyfrowa do 2 lutego
Nie czekaj na dostawę!
Podstawki pod pady
lub telefony
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Luigi's Mansion" (Nintendo 3DS).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.