CENA: 199,90
154
90
Oszczędzasz 45,00
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 2 szt.
Wydawca:
UbiSoft
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
3307216220886
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 18 lat
:

Assassin's Creed The Ezio Collection Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zapisz się na kartach historii jako legendarny mistrz asasynów, Ezio Auditore da Firenze, w grze Assassin's Creed The Ezio Collection, która zawiera uznane kampanie dla jednego gracza oraz dodatki DLC z gier Assassin's Creed II, Assassin's Creed Brotherhood i Assassin's Creed Revelations.Wciel się w postać Ezio, poznaj drogi asasynów i zemść się za zdradę swojej rodziny w XV-wiecznych renesansowych Włoszech, w Rzymie, a na koniec w XVI-wiecznym Konstantynopolu.

Assassin's Creed Kolekcja Ezio zawiera:

Assassin's Creed II - Saga Ezio rozpoczyna się, gdy walczysz i eksplorujesz otwarty świat włoskiego renesansu w epoce sztuki, bogactwa i morderczych spisków.

Assassin's Creed Brotherhood - Podróż do najwspanialszego miasta Włoch, Rzymu, centrum władzy, chciwości i korupcji, gdy Ezio obejmuje przywództwo nad całym Bractwem Asasynów.

Assassin's Creed Revelations - Dwóch asasynów, jedno przeznaczenie. Wyrusz w ostatnią przygodę Ezio, który podąża śladami swojego wielkiego mentora, Altaira, w podróż pełną odkryć i objawień w XVI-wiecznym Konstantynopolu i sercu Imperium Osmańskiego.

Dodatkowy bonus: Dwa filmy o Ezio. Oprócz rozgrywki, ta kolekcja zawiera również dwa krótkie filmy, które jeszcze bardziej zagłębiają się w historię Ezio, Assassin's Creed Lineage® i Assassin's Creed Embers™.

ULEPSZONE DLA SYSTEMU NINTENDO SWITCH™

Graj w Assassin's Creed® w Kolekcji Ezio zawsze i wszędzie! Zawiera tryb Handheld, HD Rumble, interfejs ekranu dotykowego i zoptymalizowany HUD.
Cechy:

  • Przeżyj pełną historię życia Ezio - Wciel się w postać Ezio, słynnego i ikonicznego asasyna z serii Assassin's Creed, w jego podróży od młodzieńca do najbardziej legendarnego przywódcy Bractwa Asasynów oraz w jego ostatecznym dążeniu do odkrycia i objawienia, we wszystkich kampaniach dla jednego gracza i dodatkach dla jednego gracza z trzech zebranych gier.
  • Udoskonalone dla nowej generacji - poznaj te trzy klasyki dzięki większym możliwościom sprzętowym i mocy obliczeniowej, dzięki czemu ich historie ożyją dzięki ulepszonej grafice i postprocessingowi.
  • Ekscytująca zawartość gry i filmy bonusowe - dowiedz się więcej o życiu Ezio dzięki dołączonym filmom Assassin's Creed Lineage i Assassin's Creed Embers.

Zobacz także

Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
Modele i figurki
w super cenach!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Assassin's Creed The Ezio Collection" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.