129
90
Wysyłka od 10,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 2 szt.
Wydawca:
Soedesco
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
8718591186288
Klasyfikacja PEGI:
Strach Przemoc Od 16 lat
:

Monstrum Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Monstrum to trójwymiarowa przygodówka z gatunku survival horror. Za stworzenie tytułu odpowiada niezależne studio Team Junkfish, które do tej pory nie miało na koncie żadnych głośnych produkcji.Monstrum przenosi gracza na pokład dużego, opuszczonego oraz powoli niszczejącego okrętu, gdzie został uwięziony w niewytłumaczonych okolicznościach i musi znaleźć drogę ucieczki. Równocześnie jego tropem podąża cały czas tytułowe monstrum.

Monstrum jest pierwszoosobowym survival horrorem. Produkcja stawia mocny nacisk na losowość rozgrywki. Gracz porusza się po generowanym proceduralnie okręcie i staje do walki z jednym z trzech zaimplementowanych potworów. Dodatkowo każda z tych kreatur ma własne schematy zachowań.

Z racji tego, że gracz nie jest w stanie zabić potwora, musi oni korzystać ze wszystkich możliwych metod, by zmylić pościg, takich jak kryjówki, a także narzędzia i przedmioty odwracające uwagę. Twórcy zdecydowali się również wprowadzić system permanentnej śmierci. Jeden błąd lub przeoczenie oznacza, że należy zacząć całą zabawę od początku, na nowej mapie i z innym potworem.

Zobacz także

Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Konsole Switch
sprawdź ofertę
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Monstrum" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.