139
90
Wysyłka od 10,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Modus Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5016488134200
Klasyfikacja PEGI:
Strach Przemoc Od 18 lat
:

Remothered Broken Porcelain Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Remothered: Broken Porcelain to druga odsłona cyklu survival horrorów, zapoczątkowanego w 2018 roku przez grę Remothered: Tormented Fathers. Za opracowaniem tej produkcji stoją autorzy pierwowzoru, czyli firmy Stormind Games i Darril Arts, a jej wydaniem zajęło się Modus Games.

Akcja Remothered: Broken Porcelain toczy się po wydarzeniach przedstawionych w pierwszej części serii. Poznajemy dwie nowe bohaterki: niepokorną Jen, która została wydalona ze szkoły z internatem, za co trafiła w roli pokojówki do Ashmann Inn oraz nieśmiałą wiolonczelistkę Linn. Obie dziewczyny szybko się zaprzyjaźniają i postanawiają sprzymierzyć w dążeniu do osiągnięcia wspólnego celu – ucieczki z przeklętego hotelu. W międzyczasie bohaterka poprzedniej części (Rosemary Reed) wciąż kontynuuje swoje śledztwo mające na celu odkrycie tajemnicy zniknięcia Celeste Fenton. Jej starania doprowadzają ją do spotkania starej znajomej, oszpeconej w tajemniczym wypadku właścicielki hotelu. Przemierzając korytarze Ashmann Inn spotykamy zarówno postaci znane z pierwszej części gry, jak i zupełnie nowe osobistości, inspirowane bohaterami kultowych filmów grozy. Nie wszyscy jednak są przyjaźni. W ciemnościach hotelu czyhają łowcy, a wśród nich tajemnicza postać zwana Porcelain.W grze Remothered: Broken Porcelain akcję ukazano z perspektywy trzeciej osoby (TPP). W posępnych lokacjach czekają zagadki do rozwiązania, a także przeciwnicy, których warto trzymać jak najdalej od siebie. By tego dokonać, odwracamy ich uwagę, przemykamy za ich plecami bądź chowamy się w cieniu. W przypadku wykrycia nie pozostaje nam natomiast nic innego, jak spróbować stawić im czoła (co zazwyczaj kończy się dla naszej bohaterki nienajlepiej) lub salwować się ucieczką. Przetrwać pomogą nam przydatne przedmioty, które mamy szansę znaleźć podczas eksploracji.

Podobnie jak pierwsza część serii, Remothered: Broken Porcelain działa w oparciu o technologię Unreal Engine 4, a oprawa graficzna tej produkcji prezentuje poziom zbliżony do poprzedniczki. Zabawie towarzyszy klimatyczny soundtrack autorstwa Luca Balboni, w którego port folio można znaleźć między innymi muzykę do Remothered: Tormented Fathers.

Zobacz także

Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Remothered Broken Porcelain" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.