189
90
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Fun Stock
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5056607400007
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Super Bullet Break Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Super Bullet Break to jedyna w swoim rodzaju gra strategiczna typu deck builder, zainspirowana twoimi ulubionymi grami gacha. Wypełniony szaloną gromadą uroczych i kolorowych postaci - "Pocisków" - z których każda jest na swój sposób wyjątkowa.Uratuj świat gier online przed całkowitą zagładą w grze Super Bullet Break, w której sieciowe gry wieloosobowe zostały opanowane przez nieuczciwą SI! Czy zdołasz ocalić świat, pokonać wrogów w strategicznych bitwach turowych i pokonać Super Bullet Break?

Edycja Day 1 zawiera ekskluzywny artbook z dziewczynami z gry oraz specjalne pudełko.

Cechy:

  • Zbierz ponad 160 pocisków - Nie ma dwóch takich samych dziewczyn! Poznaj pociski, które zbierasz po drodze - wszystkie z nich mają oryginalną grafikę i projekty postaci - i zbuduj idealną drużynę. Zbieraj różne przedmioty i pociski, aby wykorzystać je razem na swoją korzyść! Od zwykłych po legendarne, od aktywnych po pasywne - każdy przedmiot przyda ci się na swój sposób.
  • Wybierz swoją postać - graj jako Akari, Hikaru lub Sumire! Każda z nich posiada inne cechy i może być dla Ciebie przydatna w zależności od Twojego stylu gry. Wolisz stabilny styl gry czy pokonywanie wrogów za pomocą technicznych combosów? W Super Bullet Break każdy znajdzie postać dla siebie
  • Siedem unikalnych map gry - od Seasons of Love do The Aquarhythm Deep i Phoenix Gunner, każda z 7 map gry została zainspirowana klasycznymi gatunkami gier, od symulatorów randek po gry rytmiczne i dungeon crawlers.
  • Gacha bez mikrotransakcji - Super Bullet Break jest inspirowany klasycznymi grami gacha, ale nie zawiera mikrotransakcji! Kupuj przedmioty w sklepie za walutę dostępną w grze, otrzymuj je jako nagrodę za walkę lub znajduj je w skrzyniach skarbów rozsianych po całej mapie, aby ulepszać swoją talię! W Super Bullet Break chodzi przede wszystkim o strategię... i odrobinę szczęścia. Twoja postać określa talię startową, a teraz tylko od ciebie zależy, czy podejmiesz ryzyko i będziesz wymieniał naboje, znajdował przedmioty i zbierał pociski - jeśli chcesz, możesz pokusić się o tworzenie talii. Z każdą powtórką ulepszaj swoją strategię!

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Super Bullet Break" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.