189
90
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Premiera 15/04/2022
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
ININ Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
4260650743412
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Taito Milestones Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zanurz się głęboko w historii gier!

Dziedzictwo gier zręcznościowych firmy Taito rozpoczęło się we wczesnych latach 70-tych, ale rozkwitło dopiero w latach 80-tych. Teraz masz szansę zagrać w te przełomowe klasyki, które utorowały drogę dla kolejnych dekad dominacji Taito na rynku gier zręcznościowych. Dziesięć gier, z których każda reprezentuje konkretny przełom w rozwoju i historii gier, należących do różnych gatunków. Platformowe, sportowe, strzelanki, łamigłówki i wiele innych. A teraz te 10 klasyków będzie po raz pierwszy dostępnych w formie kolekcji na nowoczesnej konsoli!W skład serii Taito Milestones wchodzą następujące tytuły:

QUIX (1981) Gra logiczna: Rysuj linie jako "marker" i zdobywaj obszary, okrążając je. Podczas poruszania się uważaj na wrogów!

SPACE SEEKER (1981) Strzelanka: Sprawdzaj na ekranie mapy, czy wrogowie nie zbliżają się coraz bardziej, przechwytuj strategicznie siły powietrzne i uderzaj w ruchomą fortecę!

ALPINE SKI (1982) Gra sportowa: Wejdź na scenę świata śniegu i weź udział w trzech konkurencjach: Narciarstwo zjazdowe, slalom i skoki narciarskie!

FRONT LINE (1982) Gra typu "biegnij i strzelaj": Pędź naprzód do obozu wroga jako pieszy żołnierz! Kieruj czołgami i pojazdami opancerzonymi!

WILD WESTERN (1982) Strzelanka na Dzikim Zachodzie: Pokonaj gangi atakujące ze wszystkich stron za pomocą swojego niezawodnego karabinu! Ty stanowisz prawo!

Chack'n Pop (1983) Platformówka: Trzymaj się, Chack'n! Odzyskaj serca od złodziejskiej Monsty.

ELEVATOR ACTION (1983) Szpiegowska platformówka-strzelanka: Przeniknij do budynku jako szpieg podczas samotnej misji, zdobądź wszystkie tajne dokumenty i uciekaj!

The FairyLand Story (1985) Platformówka: Jako czarownica Ptolemeusz musisz pokonać potwory znajdujące się w głębi zamku!

HALLEY’S COMET (1986) Pionowa strzelanka kosmiczna: Kometa Halleya zmierza w kierunku planet naszego Układu Słonecznego. Zniszcz komputer znajdujący się w jej centrum!

THE NINJAWARRIORS (1987) Bijatyka z bocznym przewijaniem: Przedzieraj się na terytorium wroga jako android ninja, aby zniszczyć ambicje złego Banglara!

Taito Milestones zawiera:

  • 10 przełomowych klasyków z arkadowego skarbca Taito
  • Różnorodność gatunków i stylów rozgrywki
  • Początki pikselowej grafiki i sztuki o ponadczasowym wyglądzie

Zobacz także

Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Taito Milestones" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.