219
90
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Wysyłka 3-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 3-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
Bandai
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
3391892015904
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Dragon Ball Z Kakarot + A New Power Awakens Set Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Przeżyj historię Goku i innych Z Fighterów w DRAGON BALL Z: KAKAROT! Poza epickimi bitwami, doświadcz życia w świecie DRAGON BALL Z, walcząc, łowiąc ryby, jedząc i trenując z Goku, Gohanem, Vegetą i innymi.Odkrywaj nowe obszary i przeżywaj przygody w miarę postępów w fabule i nawiązuj potężne więzi z innymi bohaterami z uniwersum DRAGON BALL Z.

Wersja na Nintendo Switch zawiera zestaw "A NEW POWER AWAKENS SET", w którym znajdują się 2 epizody Boss Battle.

Cechy:
  • Przeżyj historię Dragon Ball Z, od przybycia Raditza do ostatecznej walki z Buu. Przeżyj epickie wydarzenia i lekkie misje poboczne, w tym nigdy wcześniej niewidziane momenty fabularne, które po raz pierwszy odpowiadają na palące pytania związane z Dragon Ball.
  • Rozegraj kultowe bitwy w Dragon Ball Z na skalę niespotykaną nigdzie indziej. Walcz na rozległych polach bitew z niszczalnym otoczeniem i przeżyj epickie bitwy z bossami (Raditz, Frieza, Cell, Buu itd...). Zwiększaj swój poziom mocy dzięki mechanice RPG i staw czoła wyzwaniom.
  • Nie walcz tylko jako Z Fighters. Żyj jak oni! Wędkuj, lataj, jedz, trenuj i walcz na drodze przez sagi DRAGON BALL Z, zaprzyjaźniając się i budując relacje z masywną obsadą postaci DRAGON BALL.
  • W darmowej aktualizacji, będziesz mógł również odblokować następującą zawartość: Nowe sub-zadania: poprzez ukończenie tych nowych sub-zadań odblokujesz Gotenksa i Vegito. Poziom Trudności: Do gry zostaną dodane poziomy trudności, gracze będą mogli wybrać odpowiedni z nich

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Dragon Ball Z Kakarot + A New Power Awakens Set" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.