CENA: 199,90
159
90
Oszczędzasz 40,00
Wysyłka od 10,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Funbox
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
7141241922669
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 16 lat

Samurai Shodown Neogeo Collection Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
Samurai Shodown NeoGeo Collection to kompilacja sześciu bijatyk z serii Samurai Shodown, które zadebiutowały na konsoli NeoGeo. Zestaw jest efektem współpracy firmy SNK i studia Digital Eclipse, a trafiły do niego następujące pozycje: Samurai Shodown, Samurai Shodown II, Samurai Shodown III: Blades of Blood, Samurai Shodown IV: Amakusa's Revenge, Samurai Shodown V oraz Samurai Shodown V Special.Filarem rozgrywki w każdej z produkcji tworzących składankę Samurai Shodown NeoGeo Collection jest toczenie krwawych starć na arenach. Biorą w nich udział tytułowi japońscy wojownicy, a każdy z nich dysponuje indywidualnym stylem walki, którego opanowanie jest kluczem do sukcesu. Poza tym ważną rolę odgrywa unikanie wrogich ataków i wyprowadzanie szybkich kontr, co jest o tyle trudne, że pojedynki przebiegają bardzo dynamicznie.

W Samurai Shodown NeoGeo Collection możemy grać w pojedynkę lub wyzywać do walki innych graczy. Multiplayerowe pojedynki można przy tym toczyć zarówno lokalnie, jak i przez Internet. Poza tym autorzy wzbogacili całość o tak zwane Muzeum (Museum Mode) będące kopalnią informacji na temat poszczególnych wojowników.

Oprawa graficzna gier wchodzących w skład kompilacji Samurai Shodown NeoGeo Collection pozostała niemal niezmieniona względem pierwowzorów; autorzy dostosowali jedynie całość do wyższych rozdzielczości.

Zobacz także

Podstawki pod pady
lub telefony
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Samurai Shodown Neogeo Collection" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.