209
90
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 2 szt.
Wydawca:
Bandai
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
3391892018080
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

Disney Magical World 2 Enchanted Edition Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Żyj swoim wymarzonym życiem w grze Disney Magical World 2 wraz z ulubionymi postaciami Disneya! Przygody z Elsą i Olafem z bajki Disney Frozen, tańcz z księżniczkami Disneya, wzbijaj się w powietrze z Mikim w magicznych paradach marzeń i nie tylko, pstrykając zdjęcia, by podzielić się wspomnieniami. Magia jest w Twoich rękach, więc użyj swojej różdżki, aby rozwiązać po drodze upiorną tajemnicę!Odkryj sześć różnych światów o tematyce Disneya z takich klasyków, jak Disney Frozen, Disney Mała Syrenka oraz Walt Disney Lilo & Stitch. Możesz zbierać plony na polu z Kubusiem Puchatkiem, łowić ryby z Kaczorem Donaldem, wydobywać surowce z Siedmioma Krasnoludkami, eksplorować wypełnione duchami lochy w poszukiwaniu skarbów i nie tylko! Podczas swojej podróży odkryjesz magiczne miasteczko Castleton, w którym zamieszkasz wśród klasycznych postaci Disneya. Kupuj razem z Daisy, Minnie i innymi, aby budować i kupować setki przedmiotów o tematyce Disneya. Możesz dostosować niesamowite stroje, a nawet udekorować swój wymarzony dom i kawiarnię. Gotowa na niezapomniane chwile? Zatańcz na Zaczarowanym Balu lub zorganizuj imprezę w kawiarni z nowymi przyjaciółmi Disneya!

Cechy:

  • 6 Światów Disneya - Wszystkie Twoje ulubione postacie, które możesz odkryć poprzez portale: Frozen, Królewna Śnieżka
  • Odkryj okolicę - Podróżuj do nowych światów, wchodź w interakcje z różnymi mieszkańcami Castleton i odblokowuj nowe akcesoria!
  • Lochy do pokonania - Sprawdź swoją zaciętość, pomagaj mieszkańcom Castleton i wygrywaj klejnoty do wykorzystania w zamku!
  • Tysiące możliwości personalizacji - Stwórz swojego najlepszego awatara w grze - możesz nawet dostosować swoje ubrania! Zbieraj materiały, aby tworzyć nowe akcesoria, meble, ubrania lub pyszne jedzenie!
  • Prowadź swoją własną kawiarnię - Upewnij się, że zadowolisz wszystkich mieszkańców Disneya! Wykorzystaj swoje zarobki, aby jeszcze bardziej udekorować swoje miejsce. Upiększ swój własny dom meblami wykonanymi z zebranych przez Ciebie materiałów!

Zobacz także

Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Podstawki pod pady
lub telefony
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Disney Magical World 2 Enchanted Edition" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.