<
79
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Premiera 31/12/2023
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Ubisoft
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
3307216238737
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat

Oddballers (kod w pudełku) Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)

UWAGA! Edycja nie zawiera kartridża z grą.
W pudełku znajduje się jedynie kod do pobrania gry z Nintendo E-Shop.  


OddBallers to przezabawna i urocza, a przy tym zupełnie zwariowana gra imprezowa dla wielu graczy, w której każda runda to nowa i absurdalna gra w zbijanego. Zbierz swych ulubionych rywali i przygotuj się na strzyżenie owiec przy pomocy kosiarek do trawy, bijatykę na traktory, rzucanie toaletami – i tak, ciskanie piłką – by przekonać się, kto jest najsroższym OddBallerem ze wszystkich!

Funkcje:
  • NOWA GRA NA IMPREZĘ: ZUPEŁNIE NOWY RODZAJ GRY W ZBIJAKA Uniki, bloki i rzucanie, czym się da, prosto w twarz kolegów z boiska. A do tego elementy otoczenia, takie jak płoty pod napięciem, wybuchające butle gazowe czy wyrzutnie piłek tenisowych.
  • ABSURDALNE I SZALONE MINIGRY TO ŚWIETNA ZABAWA Od gier do ostatniego ocalałego przez bitwy na czas po walki w strojach kogutów czy okładanie się świeżą rybą – wszystko to znajdziesz w OddBallers.
  • GRA DLA NAWET 6 GRACZY, W SIECI LUB LOKALNIE Rzuć wyzwanie swym znajomym i sprawdź swe umiejętności, by dowiedzieć się, kto jest największym OddBallerem w historii!
  • ZRÓŻNICOWANA ROZGRYWKA NA WIELU ARENACH Od gospodarstw wiejskich przez nadmorskie kurorty po wyspiarskie raje na ziemi – zmieniaj miejsca rozgrywki i potęguj zabawę.
  • MODYFIKUJ GRĘ I SWOJĄ POSTAĆ Spersonalizuj swoją postać od czubka głowy po palce u nóg: do dyspozycji dostaniesz setki przezabawnych strojów i fryzur. Do własnych upodobań możesz też dostosować każdą minigrę!

Zobacz także

Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Oddballers (kod w pudełku)" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.