<
159
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Premiera 28/04/2023
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Just For Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
3700664530369
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

That's My Family Family Fun Night Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
"Best of" gier planszowych... W zupełnie nowym świetle!

Family Fun Night to pierwsza gra od That's My Family, która oferuje zarówno oryginalne gry planszowe, jak i klasyczne gry, które były częścią Twojego dzieciństwa! Zagraj w 14 różnych gier, od Snakes and Ladders po Parcheesi, Chess i 4 in a Row, i wiele innych.Szukasz czegoś nowego? Wypróbuj nasze oryginalne gry, takie jak Kings of Invaders. Rzuć wyzwanie rodzinie i znajomym w lokalnym multiplayerze lub trenuj przeciwko SI!

Cechy:

  • 14 klasycznych i nowoczesnych gier, 14 różnych światów - Każda gra oferuje unikalną oprawę inspirowaną historią, mitologią i kulturą popularną. Zagraj w szachy o tematyce mitologii greckiej, pokonaj przyjaciół w grze prehistoryczne 4 w rzędzie, zniszcz zamki fantasy w Kings of Invaders, zbadaj południowoamerykańską dżunglę w Snakes and Ladders i wiele więcej!
  • Rzuć wyzwanie swojej rodzinie i przyjaciołom! - W zależności od wybranej gry, graj z maksymalnie 2 lub 4 graczami w lokalnym trybie multiplayer. Masz tylko jeden kontroler? Dzięki naszej mechanice "pass and play" możesz grać w większość gier Family Fun Night w lokalnym trybie wieloosobowym, przekazując kontroler innym graczom! Chcesz poćwiczyć? Możesz zagrać przeciwko SI przed rywalizacją z przyjaciółmi!
  • 6 różnych postaci - Graj jako członek swojej nowej rodziny: dziadek, babcia, matka, ojciec, syn lub córka. Każda postać ma tematyczny strój do każdej mini-gry!
  • Nie zapomnij o przerwach między grami - Odkryj swoje mieszkanie, aby wybrać ulubione gry, zmienić postacie i cieszyć się widokiem!

Zobacz także

Modele Gundam
w super cenach!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "That's My Family Family Fun Night" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.